Posted on

Виробники меблів

Шановні відвідувачі нашого сайту. Пропонуємо вам короткий огляд основних відомих виробників меблів в Україні. Надіємося це допоможе вам швидше орієнтуватися при виборі меблів для вашої оселі. Адже асортимент сучасної меблевої продукції дуже великий і багато людей губляться незнаючи чому надати перевагу.

 

766755Гербор Холдинг” – один з найбільш відомих виробників меблів в нашій країні.Також його добре знають в країнах СНГ. Фабрика постійно розвивається і розробляє нові моделі меблевих виробів. Цей виробник пропонує своїм клієнтам великий вибір систем – модульних меблів для спальні, вітальні, дитячої прихожої та дитячої кімнати. Модульні системи зручні тим що ви можете докупити необхідний елемент меблів до тих виробів які у вас вже є, або скомплектувати самостійно необхідний вам набір.

 

 

677677778Інший український виробник меблів, львівська фабрика „Сокме”. Успішно працює більше десяти років на ринку України. Має свої представництва в Росії, Казахстані, Латвії та Молдові. Фабрика пропонує великий вибір меблів для вітальні. Також в асортименті цього виробника багато меблів для кухонь, які продаються посекційно. Тобто ви можете підібрати собі кухонний набір під необхідний розмір.

 

 

656565„Мебель-Сервіс” – виробник корпусних та мяких меблів в Україні. Головний офіс та виробничі потужності розташовані у Львівській області. Фабрика пропонує величезний вибір меблів на будь-який смак та гаманець. Останнім часом цей виробник меблів запустив нову лінійку виробів схожих з продукцією відомих європейських фабрик.
6755690БМФ білоцерківська меблева фабрика. Один з перших українських виробників меблів. Пропонує своїм клієнтам великий вибір бюджетних варіантів меблів для спальні та вітальні. Виготовляє практичні та багатофункціональні дитячі меблі – „Юніор” та „Еколь”. Не дивлячись на те що ціни цієї фабрики досить таки народні, останні розробки та модернізовані моделі приємно вражають.

 

 

Кот54343423232овська меблева фабрика – найстаріший виробник меблів в Україні. Хоча фабрика виготовляє багато корпусних та м’яких меблів, основний акцент вона зробила на виробництві якісних стінок та спалень. Цей виробник пропонує надійні меблі виготовлені з довговічних та екологічно чистих матеріалів – натуральний шпон, масив дерева, єврощит. Вироби цієї фабрики можна назвати елітними меблями України, адже по якості вони нічим не гірші за європейські аналоги, та коштують значно дешевше.

 

777676Фабрика меблів „Нова”. Її ще називають тернопільська меблева фабрика. Один з перших виробників корпусних меблів в Україні. Саме вона однією з перших почала виготовляти модульні кухні, барну стійку до них та інші елементи. Фабрика працює з 1999 року, за цей час вона встигла зарекомендувати себе як надійний виробник. Сьогодні „Нова” постійно впроваджує нові технології залишаючи позаду конкурентів. Одна з таких – це покриття фасадів та інших декоративних елементів потовщеною плівкою ПВХ, що в рази збільшує сроки експлуатації виробів.

 

 

98989898899„Миро-Марк”. Виробничі потужності цього виробника розташовані на Прикарпатті. Спочатку це було невеличке підприємство, яке спеціалізувалося на виготовленні меблів під замовлення. Сьогодні це вже велика фабрика продукція якої складає успішну конкуренцію відомим виробникам меблів на ринку СНГ. Цей виробник став відомим завдяки виготовленню спальних наборів італійського зразка за доступною ціною. Фабрика постійно розвивається, удосконалюються та розробляються нові моделі виробів.

 

7677889Світ Меблів. Ще один український виробник корпусних меблів для спальні, вітальні, дитячої, прихожої та кухні. Уманська фабрика асортимент виробів якої просто вражає. Останнім часом ця фабрика випустила нові моделі елітних меблів – виробів покращеного планування, які виготовляються тільки з якісних матеріалів. Фабрика „Світ Меблів” першою в Україні почала пакувати свої вироби в спеціальну плівку яка запаюється, що додатково захищає меблі від пошкоджень під час транспортування. „Світ Меблів” успішно працює на ринку України з 2001 року і завжди відрізнялася бездоганною якістю меблів. Сьогодні ця фабрика освоїла технологію виготовлення ортопедичних матраців і являється одним із лідерів в цій галузі.

 

2014-07-17 16.12.13Фабрика меблів „Явір”. Львівський виробник корпусних меблів. Виготовляє вироби з масиву дерева. Меблі цього виробника виготовляються на високоточному обладнанні з використанням якісних матеріалів для обробки деревини. З цією фабрикою ми працюємо недавно та втих наборах з якими нам доводилося мати справу, якість бездоганна. Корпус меблів виготовляється з шпонованого ДСП, фасади та декоративні елементи – єврощит та масив цінних порід дерева. Задня стінка на видимих місцях шпонована. Перед відправкою до клієнта кожен набір проходить контрольну зборку на стенді виробника, це виключає можливість потрапляння до покупця будь-яких браків.