Posted on

Вітальня – обличчя вашої домівки

IMG_0281Зручність – одна з основних вимого для відпочинку. Саме тому вітальня, де  за звичай відпочиває людина прийшовши з роботи до дому, повинна бути комфортною та зручною. Важко уявити собі відпочинок без м’яких  меблів, тому диван, а якщо дозволяють розміри то й м’які крісла, часто стають центральними фігурами в кімнаті для гостей. В наш час практично ніде не зустрічаються вітальні без телевізора. Саме тому тв-тумбочка котовської фабрики меблів, буде доречною в кожній вітальні. Також не можна обійти увагою стіл, що є одним з основних предметів меблів в кожній домівці. Навіть якщо вітальня не дуже велика, доречно поставити там  невеличкий столик. Чи додавати в інтер’єр  вітальні інші предмети меблів такі як: книжкові шафи, бар, дзеркало, акваріум з рибками або ще щось подібне, повинен вирішувати кожен для себе сам, орієнтуючись на свої звички та вподбання.

 

katalog Каталог стінок. Переглянути>>> 78787676Замовити зворотній дзвінок>>>

При плануванні обстановки вітальної кімнати важливо враховувати такі фактори як частота появи гостей та кількість членів сімї, які проживають в помешканні. Іноді варто відмовитися від деяких речей на користь великого кутового дивана, де зручно зможе розміститися вся сімя. В інших випадках краще розмістити комбінацію зі звичайного розкладного дивана та двох крісел. Особливо це актуально коли в сімї є діти підлітки. В цьому віці діти так прагнуть до незалежності, що навіть воліють дивитися телевізор сидячи в окремому кріслі. Непоганим рішенням може стати диван який легко трансформується  або складається з декількох окремих частин. Якщо в вітальні великі вікна то доречно вибирати кутовий диван, менша сторона якого повинна бути обернута до вікна, а більша до стінки з телевізором. Якщо вікна невеликі та розташовані високо від підлоги, то можна ставити розкладний диван спинкою до вікна. В такому випадку буде зручно читатии при денному світлі, а щоб уникнути відблисків на екрані телевізора в вечірній час варто передбачити щільні штори чи жалюзі.

45335435435

 

Над диваном гарно буде дивитися бра. Адже ніщо так не прикрашає кімнату як гарні світильники. При виборі оббивки м’яких  меблів потрібно керуватися не тільки естетичним моментом, але й підходити до справи з практичної точки зору. У сімї де є маленькі діти варто зупинити вибір на так званій антивандальній оббивці – як от натуральна шкіра чи її замінники. Якщо в квартирі живуть чотириногі вихованці то розумно було б передбачити змінні чохли на мякі меблі. Для великої вітальні краще підійдуть меблі світлих тонів зі склянними, або дзеркальними вставками.

78673122121

Розмір дивана впершу чергу залежить від площі кімнати, але в деяких випадках можна купити великий диван  для маленької кімнати. В такому випадку краще вибирати м’які меблі з заокругленими кутами. Також спростити ситуацію допоможуть багатофункціональні меблі. Наприклад, дивани-трансформери незаймають багато місця та якщо прийде багато гостей то їх можна рзкласти.

 

Особливо ретельно потрібно продумувати варіанти меблів для зберігання речей в маленьких приміщеннях. Шафа-купе в цьому випадку найкращий варіант, але іі начинку треба добре продумати наперед.

IMG_8363

 

Рослини також можуть прикрасити вітальню. Для невеликої площі достатньо одного-двох підлогових вазонів. Якщо дозволяє площа, то можна організувати стелаж з кімнатними квітами. Якщо вітальня за сумісництвом ще й столова та кабінет, то доречно розділити її на зони. У столовій необхідні стіл та стільці, які можна розташувати за спинкою дивана. В такому випадку диван розділить кімнату на дві функціональні зони. Ще один плюс в тому, що з обідньої зони буде добре видно телевізор. В такому випадку від журнального столика можна буде відмовитися. У випадку якщо вітальня є щей спальною кімнатою, особливу увагу слід звернути на диван, особливо на його внутрішню начинку і механізми. Головне щоб вони були розраховані на щоденне використання.

Те як виглядатиме ваша вітальня залежить від вашої фантазії. Головне, щоб у ній було затишно та спокійно кожному члену сімї, а оформлення інтер’єру  сприяло приємному проведенню часу>>>