Зверніть увагу

 

78898090Шановні покупці інтернет-магазину “Меблі для народу”. Звертаємо вашу увагу на те що відтінки кольорів, які ви бачите на фото можуть несуттєво відрізнятися від оригіналу. Це залежить від налаштування вашого монітору.

 

 


prise2 Шановні відвідувачі. Ціни на фабричні меблі постійно зиінюються, тому ми незавжди встигаємо їх обновляти. Просимо вас перед тим як замовляти меблі звертатися до наших консультантів, для уточнення остаточної вартості.

 

 


87887888З закону України “Про захист прав споживачів”

Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари придбані в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.
Умови обміну / повернення товару належної якості
Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.
Обмін товару належної якості проводиться: якщо він не використовувався, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, чек і розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром
роз’яснення:
Товарний вигляд: Новий товар реалізується за заводськими захисними плівками, це є одним з факторів визначення товарного вигляду. Розкриті зарядка, гарнітура, будь-які проводи і батарея закриті захисними плівками. Покупець повинен пам’ятати, що пошкоджувати ці елементи упаковки неможна! Також мають бути відсутні потертості і подряпини на виробі.
Не використовувалося: Вся електроніка поставляється з програмним забезпеченням за замовчуванням. Перевірити, використовувався пристрій чи ні – може сервісний центр менеджер з прийому товару. У разі виявлення сторонніх програм, зміни в настройках, сліди використання (файли, фотографії, замітки, відеозапису) – магазин може скористатися правом відмовити клієнту, як порушення цього пункту.
Пломби, ярлики та розрахункові документи: Так само, цей пункт відноситься до товарного вигляду. Якщо при поверненні ви втратили якийсь документ, інформаційні дані, або зірвали пломбу на товарі – ситуація буде аналогічною. Розрахункові документи необхідно надавати, оригінал чека та гарантійного талона, для повернення коштів.
Аксесуари – поверненню підлягають НЕ розпаковані аксесуари. Якщо є сліди розтину аксесуара і спроби вторинної запаковування (особливо це стосується  упаковки або блістерів) – товар повернути неможливо. Коли ж можна їх повернути? Можна відмовитися від покупки, перевіривши його перед продажем.
Посилання на Закон України «Про захист прав споживачів»


 

Умови повернення

 

• Зібрані меблі не відносяться до переліку товарів що підлягають поверненню;
• Розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості на момент його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються в повному розмірі за умови доставки покупцем даного товару на склад продавця і перевірці цілісності комплектності товару, що повертається. У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару-гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 семи днів.
• Перевірка цілісності скла і дзеркал проводиться у присутності споживача при доставці меблів.

Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.

 

Товари, які виконувалися або привозилися під індивідуальне замовлення, поверненню не підлягають!

 

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.
Магазин здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення та вдома у покупців (затверджені наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199).

 

 


 

87890---Шановні покупці! Просимо вас коментувати придбаний в нашому магазині товар. Адміністрація сайту публікуватиме всі ваші коментарі. Зокрема ті які містять критику, ваші зауваження до роботи сайту та обслуговуючого персоналу, а також коментарі про якість та фунуціональність того чи іншого меблевого набору. Не публікуватимутся тільки ті коментарі які:

       Містять нецензурну лексику;

       Образливі слова в адрес працівників інтернет-магазину, чи інших відвідувачів;

        Розпалюють міжнаціональну ворожнечу.

 


 

89-0--8787Умови безкоштовної заміни виробником бракованої деталі: якщо меблі збирається не представником продавця (в день доставки меблів або максимум на наступний день), то при виявленні дефекту потрібно відразу упакувати деталь в упаковку, в якій вона перебувала. На пакувальному картоні повинна знаходитися етикетка з маркуванням виробника. Якщо ці умови будуть дотримані, і на деталі не буде слідів монтажу, браковану деталь обміняють безкоштовно. В інших випадках заміна деталі проводиться за рахунок покупця.

 

купити меблі/все про наш магазин/цікаве про меблі/каталог меблів/під замовлення/ топ 10/книга відгуків/фото наших робіт/партнери/доставка/світ меблів фото/зборка меблів