Про нас

 

Вітаємо вас шановні відвідувачі нашого інтернет-магазину. Ви зайшли на сайт повністю присвячений меблевим виробам. Тут ви можете придбати меблі на будь-який смак. Радимо вам затриматись та переглянути наші пропозиції, які приємно вас здивують.

Ми знаємо про меблі дуже багато оскільки займаємось їх виробництвом та реалізацією вже більше двадцяти років. За цей час ми добре вивчили що пропонують українські та закордонні виробники і співпрацюємо тільки з найкращими з них. Відбираємо тільки найкращі їх пропозиції, які особисто перевіряємо і повністю за них відповідаємо. Ми гарантуємо, що ті меблеві вироби, які ви знайдете на вітрині нашого магазину повністю задовільнять ваші потреби. Саме тому ми надаємо на кожний виріб один рік гарантії, за умови, що доставка, зборка і установка здійснювалися нашими спеціалістами.

Якщо вас по якихось причинах не влаштують вироби, які розміщені на вітрині нашого магазину, ми можемо виготовити для вас меблі за індивідуальним замовленням. Наші дизайнери готові розробити для вас найбільш підходящий проект, а досвідчені майстри виготовити та встановити необхідні вам меблеві вироби.

Ось кілька причин чому вигідно купувати меблі саме в нас:

Ми продаємо тільки те в чому впевнені самі.

Наші консультанти оперативно реагують на всі ваші звернення. Максимально надають необхідну та вичерпну інформацію.

Наші майстри відповідально та якісно виконують свою роботу, враховуючи особливості вашого помешкання.

 

На меблі придбані в нашому магазині та встановлені нашими майстрами надається гарантія( 1 рік). Можливе післягарантійне обслуговування. При необхідності, розборка меблів та перевезення їх в інше приміщення своїм чи вашим транспортом. Ремонт інших ваших меблів(за домовленістю з майстрами).

Послуги дизайнера. Дизайнер допоможе підібрати кухонний гарнітур з фабричних тумбочок, так щоб він вписався в інтер’єр вашої кухні.( це обійдеться дешевше ніж робити аналогічну кухню під замовлення).

Цей проект «меблі для народу» розроблений спеціально для того, щоб максимально знизити ціну на меблеві вироби за рахунок того що відпадає необхідність утримувати чи орендувати велике приміщення, яке за звичай для цього потрібне.

Знижки постійним покупцям, та різноманітні акції. Можливість поставити оцінку тому чи іншому мебельному набору, а також подивитися як його оцінюють наші відвідувачі та покупці. Можливість почитати цікаві статі про класичні та сучасні меблі.

І основне – тут вам завжди раді!

перейти в магазин меблів/   цікаве про меблі/меблі мебель сервіс/каталог меблів/відгуки/карта сайту/скачати інструкції/зверніть увагу/зібрати меблі/фото світ меблів/партнери/доставка/галарея наших робіт/українські меблі