Posted on

Меблі з масиву

54544545454Дерево часто використовується для виробництва модульних меблів. При цьому подібний матеріал підходить як для виготовлення фасадів, так і самого корпусу. Масив дерева незмінно цінується вже багато століть. Адже це екологічно чистий матеріал, який надає виробам естетичного вигляду.

Звичайно дерево має свої недоліки. Наприклад, боїться різких перепадів температури, вологості и т.п. Меблеві вироби з дерева дуже чутливі до механічних пошкоджень, до того ж потребують постійного догляду. Досвідчені столярі знають, що для виробництва меблів з масиву підходить деревина вищого ґатунку, без тріщин та сучків. Велике значення має те, наскільки добре був просушений матеріал перед використанням.

Для виробництва меблів з масиву використовують тільки якісну деревину. Щоб виготовити кухню, прихожу, спальню чи будь-який інший виріб використовують деревину цінних порід дерева – дуб, бук, черешню, клен, горіх та інші. Незаперечна перевага цієї деревини – висока міцність. Деякі зарубіжні виробники все частіше використовують для виготовлення меблевої продукції сосну. У нас поки що це дерево не відноситься до цінних порід. Адже деревина сосни м’яка і її дуже легко можна пошкодити. Та з іншого боку – це екологічно чистий матеріал. Саме тому з сосни найчастіше виготовляють меблі для дитячої кімнати, а от для кухні фахівці рекомендують придбати гарнітур з міцніших порід деревини.

Сьогодні найбільш популярним матеріалом для виготовлення корпусних меблів є так звана столярна плита. За своєю структурою вона нагадує сандвіч – серцевина з сосни покрита шарами фанери. Зверху фанера покривається тоненьким зрізом з деревини цінних порід дерева (шпоном). Зовні вироби з такої плити важко відрізнити від тих що зроблені з дуба, черешні чи іншого дерева, та коштують вони набагато дешевше. Проте щоб досягти максимальної схожості потрібно правильно підібрати текстуру та використовувати лише якісне лакове покриття. Майстри магазину «Меблі для народу» віддають перевагу натуральним лакам на основі бджолиного воску, швецьких та німецьких виробників.

Деревянні меблі потребують постійного догляду. Їх необхідно берегти від пилу, регулярно протирати та полірувати. Для кожного типу деревини необхідно підбирати індивідуальний засіб догляду. Завдяки сучасним технологіям меблі з масиву можна від реставрувати якщо виникне така потреба і вони знову стануть новими. Зробити це можна самостійно, або ж звернутися до спеціалістів>>>