Posted on

Меблі з Малайзії

677666755656Малайзія – невеличка країна, яка особливо немає чим похвастатись в світі. Тим не менше входить в десятку кращих виробників меблів. Основна причина того, що меблева галузь в цій країні так сильно розвинута – каучукове дерево, яке в великій кількості росте на її території.

Меблі з Малайзії можуть прикрасити будь-яке приміщення, будь то вітальня, спальня чи кухня. Подібні меблеві вироби ціняться не тільки тим що виготовленні з дорогої деревини гевеї. При виробництві цих меблів багато елементів виготовляється вручну, майстрами, які бережуть техніку обробки деревини та передають мистецтво виготовлення меблів з покоління в покоління.

Екзотичне дерево гевея є основним матеріалом для виготовлення міцних та вишуканих малайзійських меблів. Дерево відоме тим що з нього видобувають каучук. Відмінність цієї деревини в тому що вона не тільки міцна від природи, але й просякнута каучуковим соком, що забезпечує її стійкість до вологи, та довговічність. Крім того сама по собі вона виглядає дуже гарно.

Меблеві вироби з гевеї прекрасно поєднуються з металом, склом та іншими оздоблювальними матеріалами. Прекрасно вписуються в будь-який інтер’єр. Наповнюють житло затишком та теплом сонячної Малайзії. Несуть в собі позитивну енергетику доброзичливих малайзійських майстрів, які їх виготовляють. Не потребують особливого догляду. Роками радують своїх господарів  природною красотою та практичністю.

В цій статі ми говоримо про справжні малайзійські меблі, виготовлені з деревини гевеї. Не плутайте їх з китайською підробкою, якої в нас дуже багато. Подібні вироби виготовлені з низькосортного китайського МДФ та покриті таким їдким лаком, що запах від нього не вивітрюється роками. Нехай вас не вводить в оману гарний вигляд таких меблів, які до того ж коштують не мало. Малайзійці не роблять меблі з паперу і напевно ніколи не будуть робити. Якщо ви вже вирішили придбати малайзійські меблі то шукайте ті які виготовлені з деревини каучукового дерева, або з ротанга, про який ми розкажемо в наступній публікації >>>