Posted on

Де знайти надійний меблевий магазин

34343333Говорять що Івано-франківськ – це банки, аптеки, торгові центри та меблеві магазини. Виробництва як такого в ньому немає. Можливо зараз і склалася така ситуація, але так було не завжди. На території Івано-Франківська функціонувало багато потужних заводів. Дарма що більшість з них працювало на оборонну промисловість, зате люди мали роботу. В Івано-Франківську працювала велика меблева фабрика та меблевий комбінат, які забезпечували меблями майже все населення Прикарпаття. Продукція, яку виготовляли ці підприємства прикрашала не одну домівку. Лиш одиниці могли похвалитися придбаним по блату болгарським, або німеціким гарнітуром.

В наш час картина змінилася кардинально. В івано-Франківську працює багато салонів, магазинів та виставкових залів, які пропонують справжні шедеври меблевої промисловості. Сьогодні проблема не в тому де купити меблі, а в тому як знайти меблевий магазин який реалізує дійсно якісну продукцію, де належний рівень обслуговування і вироби дійсно відповідають ціні яку за них просять.

katalog Переглянути каталог меблів нашого інтернет магазину>>> 78787676Замовити зворотній дзвінок>>>

В чому проблема?
Багато меблевих магазинів намагаються продавати якісні меблі. Та є і такі що лакомляться на хороший заробіток і продають все що можуть. Наприклад, в кожної фабрики є вдалі моделі виробів, не дуже вдалі і такі що зібрати не завжди можливо. Поки на фабриці усвідомлять що модель не вдала та почнуть її удосконалювати чи знімуть з виробництва, пройде чимало часу. За цей час невдалу модель придбає не один покупець. Меблевий магазин який береже свою репутацію вміє виявляти такі меблі та не допускає щоб вони знаходились на його вітрині. Але це можливо тільки в тому випадку коли власник магазину, чи менеджер дійсно постійно цікавляться справами та настроєні на серйозну роботу. В більшості випадків все наоборот.
Друга проблема?
Велика кількість неякісної продукції з Китаю яка успішно продається на ринку таких країн як Україна, і меблі не виняток. Китайські підприємці майстерно підробляють моделі елітних італійських, малайзійських чи бельгійських меблів. Коштують такі підробки набагато дешевше ніж оригінал, чим і користується багато наших підприємців. Безперечно, меблевий магазин добре заробляє на таких меблях та чим це обертається для кінцевого споживача. По-перше, нікому нехочется бути обманутим. По-друге, такі вироби часто зліплені абияк, з неякісних матеріалів та фурнітури. Проте зовні виглядають привабливо. Справжні проблеми з ними починаються через деякий час після того як їх встановлять, некажучи вже про шкідливі речовини які вони викидають в зовнішнє серидовище.

Де 766754знайти надійний меблевий магазин?
Нажаль відповідь на це питання дати неможливо. Сьогодні все змінилося не на користь споживача, хоча мало б бути навпаки. Красива реклама, великий торговий зал, стіна обвішана сертифікатами – все це вже не дає стопроцентної гарантії. Конкуренція така велика, що меблеві салони та магазини просто немають права не продати, бо інакше не буде чим заплатити оренду, зарплату, комунальні послуги та інше. Коли під загрозою існування магазину, то питання його репутації відходить на задній план саме по собі. В більшості випадків картина виглядає приблизно так: коли клієнта зацікавив такий товар всі дуже привітні, добрі, веселі та ввічливі. Коли клієнт купив меблі і щось пішло не так – то всі відразу стають серйозні, знаходять дуже розумні відповіді, та дивляться на клієнта з таким виразом обличчя якби то він щось їм винен. Мовляв – „купив китайське барахло, ще й притензії якісь виставляє”, або „Ми йому зробили знижку, а він ще щось хоче”.

Інша ситуація – це невеличкий меблевий магазин де продає, а може і збирає меблі сам власник. Клієнту в такому випадку як правило говорять зразу – “тут якість краща, це хіба для квартирантів, на це потрібно чекати два місяці”. Тут продавець коли говорить про товар зважує кожне слово, адже потім треба буде самому дивитися клієнту в очі і відповідати якщо щось буде не так. А сказати „Я вам такого не казав” зможе далеко не каждий. До того ж в таких магизинчиках стараються по максимуму задовільнити потреби клієнтів, бо їм потрібно щоб клієнт прийшов ще раз, адже їх не відвідує так багато людей, як меблевий салон, тому для них важливий кожен покупець. Та тут є теж свої нюанси. Наприклад, продавець неможе знати всі моделі меблів, та можливо він не вміє зібрати меблі професійно, так як це роблять спеціалісти з відомого меблевого салону, а від зборки залежить дуже багато.

Єдиним розумним варіантом для того щоб придбати якісні меблі залишається „сарафанне радіо”. Якщо десь на вашій вулиці, чи в вашому селі комусь привезли меблі і ви знаєте що все нормально, то варто придивитися до цього магазину чи фірми. Навіть якщо були якісь проблеми, а вони є майже завжди, і продавці меблів швидко їх вирішили – це означає що їм можна довіряти.

67654444556

Сто процентної гарантії немає нігде. Той магазин що працював нормально рік тому може дуже змінитися за цей час. В любому випадку покупець повинен перестрахуватися. Наприклад не платити всі гроші наперед. Якщо в вас вимагають повну вартість зразу значить це повинно насторожити. Відповідальний виробник чи продавець бере тільки завдаток, решту грошей ви оплачуєте коли меблі встановлені, на сьогоднішній день це і є найкраща ваша гарантія>>>