Posted on

Львівські меблі

7676767676Меблеві вироби львівських фабрик користуються популярністю не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Причиною цього може бути тільки одне – доступна ціна та хороша якість. Насправді у Львові та області успішно функціонує багато меблевих фабрик, але прославили львівські меблі лиш дві з них – „СОКМЕ” та „Мебель-Сервіс”.

 

ТзОВ „Мебель-Сервіс” було засноване в 1998 році. Спочатку це було невелике виробництво, яке знаходилося в селі Гоголів, Радехівського р-н, на Львівщині. Незважаючи на досить важкий старт, адже підприємство відразу поставило собі складні задачі, сьогодні це велика фабрика, яка досить впевнено почуває себе на меблевому ринку України. Дякуючи компанії „Мебель-Сервіс”, таке поняття як „львівські меблі” з’явилося в Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Рівному, Києві та інших містах нашої країни.

 

katalog Переглянути каталог львівських меблів>>> 78787676Замовити зворотній дзвінок>>>

Велику роль в шаленій популярності львівських меблів також зіграла інша відома в Україні та далеко за її межами фабрика „СОКМЕ”. Сьогодні це велике виробництво корпусних меблів, яке впевнено тримається на меблевому ринку вже 13 років. Його потужності розташовані в селі Жвирка, Сокальського р-н, Львівської області. Саме тому в деяких західних регіонах вироби цієї фабрики називають „сокальскими меблями”.

StilKerivnika5454546

 

Незважаючи на те, що львівськими меблями можна назвати продукцію будь-якої меблевої фабрики, яка розташована у Львові чи області, найчастіше під цим висловом маються на увазі вироби „Мебель-Сервіс” та „СОКМЕ”. Дякуючи цим виробникам меблі українського виробництва користуються попитом  в таких країнах як: Латвія, Росія, Молдова, Казахстан та ін. Тож нам залишається тільки побажати „львівським меблям” розвиватися та нарощувати своє виробництво, щоб в майбутньому скласти гідну конкуренцію виробникам меблів на теренах Європейського Союзу>>>