Posted on

Ліжко яке служитиме довго

54456677888Ліжко – це основний елемент в спальному наборі. Добротне, міцне ліжко являється запорукою спокою, доброго сну та гарного настрою. Саме тому важливо приділяти достатньо уваги цьому предмету при виборі спального гарнітуру. Адже ніщо в спальні не отримує більшої нагрузки ніж ліжко. Для наших шановних читачів ми підготували публікацію в якій розповімо на що в першу чергу необхідно звертати увагу при виборі ліжка.

Нажаль багато вітчизняних виробників меблевої продукції не приділяють достатньо уваги такому важливому елементу меблів для спальної кімнати як ліжко. Особливо це стосується недорогих спалень, де всі елементи гарнітура більш менш нормальні, а ліжко бажає кращого. Деякі з таких ліжок мебельники жартівливо називають пісочницями.

katalog Переглянути каталог ліжок>>> 78787676 Замовити зворотній дзвінок>>>

 

 

6768899
Ліжко з повністю деревянним підкладом

Також є такі виробники які виготовляють ліжка з якісних матеріалів, та скріплені вони такими механізмами які м’яко кажучи насторожують. Деякі кріплення такі тоненькі що здається їх вирізали з консервної банки. Проте досить часто причина передчасної поломки ліжка навіть не в цьому.

 

Насправді як би міцно не було скріплене ліжко, довго воно не витримає якщо основна загрузка лягає на його каркас. Можна багато пояснювати як саме це стається, та щоб не втомлювати наших читачів, сформулюємо все коротше. Щоб бути певному в тому що ліжко служитиме довго необхідно використовувати незалежний, металічний підклад для матрацу.

 

 

 

Тому незалежно від того яке ліжко ви вибираєте – з масиву, МДФ, ДСП чи інших матеріалів, дороге чи дешеве, купуйте таке де є металічний підклад (ламелі). Такі ліжка виготовляють під ортопедичний матрац, використання якого позитивно впливає на якість сну та здоров’я. Матраци, які призначені для ліжка без підкладу (блочні на дерев’яному каркасі) дуже часто являються основною причиною поломки, оскільки вони важкі і вся загрузка лягає на саме ліжко.

 

5689000
Ліжко з ламелями в металічному каркасі

 

Звертаємо вашу увагу на те що в більшості фабричних спальних наборів в комплект входять блочні матраци на деревинній основі. Проте в нашому магазині ви можете придбати будь-яке ліжко з металічним підкладом та ортопедичним матрацом замість звичайного фабричного. Купуйте тільки найкраще і ви завжди будете впевнені що не викинули гроші на вітер>>>