Posted on

Кухонні меблі

56778888Жодна кухня неможе обійтися без меблів. Переночувати в крайньому разі можна і на підлозі постеливши якусь ковдру чи матрац. Одяг можна поскладати на підвіконник, куртку повішати на двері, та відсутність в оселі кухонних меблів – це повний бардак. Багато людей, які часто переїзджають з квартири на квартиру чи часто роблять ремонт, знають що це таке.

Гарнітури для кухонь, як правило, складаються з верхніх та нижніх тумбочок. В народі їх часто назівають „кухонні меблі”, „кухонний”, „кухонна стінка” і т.д. Правда останнім часом люди більше замовляють громіздкі пенали на кухню, серванти, а де коли взагалі, мало не повноцінні стінки. Насправді все це динамічні зміни модних тенденцій які диктують виробники. Найзручніші кухонні меблі ті що складаються з верхніх та нижніх тумбочок, між якими розміщена простора робоча частина. Правда розміри цих тумбочок можна підстроювати під себе, особливо якщо йдеться про кухонні меблі під замовлення.
Переважно корпуса всіх меблевих гарнітурів виготовляються з ДСП і меблі для кухні не є винятком. Лише в деяких випадках, якщо замовник наполягає та готовий заплатити значну суму грошей тумбочки можуть бути виготовлені з масиву дерева. Отже які б дорогі кухонні меблі ви не замовляли, корпуса тумбочок будуть виготовлені з ламінованої ДСП. Такий матеріал має ряд переваг. ДСП не розсихається, не коробиться, не боїться перепадів температури та вологості(якщо торці добре оброблені якісною кромкою). До того ж сьогодні практично всі виробники кромкують плиту на станку пластиковою кромкою, що в рази підвищує її експлуатаційні властивості.

katalog Переглянути каталог кухонних меблів>>> 78787676 Замовити зворотній дзвінок>>>

Найдорожчим, отже найважливішим в кухонних меблях є фасад. Сьогодні вибір матеріалів з якого можуть бути віготовлені фасади для вашої кухні дуже великий. Найбільш популярний з них – МДФ, особливо фарбований. З постійним удосконаленням технологій виготовлення та нанесення фарби, цей матеріал стає доступнішим. Якщо раніше різниця в ціні між плівковим та фарбованим МДФ була суттєвою, то зараз вона є дуже незначною. Другим в списку фасадів для кухонних є масив дерева. Такий матеріал більше підходить для кухонь виконаних в класичному стилі, якими останнім часом чомусь мало цікавляться. Не рекомендується використовувати для виготовлення кухонних фасадів такі матеріали, як: ДСП, клеїний МДФ, або взагалі, будь-які дешеві матеріали. Краще зекономити на завісах, які в будь-який момент можна поміняти, ніж замовити дешевий фасад який прийдеться викинути>>>

Читайте також:

Скільки коштує кухня під замовлення?

Меблі під замовлення