Posted on

Де купити меблі в Івано-Франківську

Івано-Франківськ – мальовниче невеличке містечко розташоване на Південному-Заході України. Місто з унікальною історією, доброзичливими людьми та прекрасною природою. Було засноване на території двох сіл, які знаходилася між річками – Бистрицею Солотвинською та Бистрицею Надвірнянською. Місто є значимим центром деревообробної, машинобудівничої, хімічної та легкої промисловості. Завдяки вигідному географічному розташуванню(недалеко від українських Карпат) Івано-Франківськ є важливим туристичним центром. Підтвердженням цього можна вважати відомий в Україні та далеко за її межами туристичний комплекс «Буковель».

45645677888
На Івано-Франківщині шаленими темпами розвиваєтьсям меблева галузь. Бажаючі придбати меблі в Івано-Франківську мають з чого вибрати. В місті Надвірна розташоване спільне українсько-швейцарське підприємство, яке виготовляє ламіновану ДСП. Дерево-стружкові плити надвірнянського виробництва ціняться меблевиками по всій Україні та далеко за її межами. Інше прикарпатське підприємство розташоване в смт. Болехів пропонує українським меблярам якісні стільниці до кухонь, та багато іншої продукції для виробництва меблів.

katalog переглянути каталог меблів>>> 78787676Замовити зворотній дзвінок>>>

Не дивлячись на те, що Франківщина багата деревиною та на її території розміщені великі підприємства, які виготовляють все необхідне для виробництва меблів – потужних меблевих фабрик на території Прикарпаття немає. Зате працює безліч невеликих та середніх підприємств, що виготовляють меблеві вироби на замовлення. Крім того, існує багато салонів та магазинів де реалізуються меблі провідних українських фабрик. Тому придбати будь-які меблі в Івано-Франківську може кожен бажаючий мешканець. Як правило в місті реалізується продукція львівських, тернопільских, польских та румунських меблевих фабрик. Також є багато салонів що готові запропонувати своїм клієнтам ексклюзивні італійські, німецькі чи малайзійські меблеві вироби.

7656556454
Сьогодні швидкими темпами розвивається інтернет-комерція. Тому купити меблі в Івано-Франківську можна і в мережі, навіть не виходячи з дому чи офісу. Практично всі відомі українські та європейські виробники меблів мають своїх представників в інтернеті, і Івано-Франківськ не є винятком. Замовлення меблів онлайн стало досить росповсюдженим явищем серед жителів України. І це цілком нормально, тому що, по-перше в інтернеті дешевше. По-друге, є можливість в зручний час, сидячи в зручному кріслі за власним компютером, вибрати меблі та порівняти ціни. По-третє, так купує весь цивилізований світ, до якого наша країна спішить шаленими темпами 😀 .
Відсутність великих меблевих фабрик на території франківщини має свої переваги. Можливо ми трохи переплачуємо за меблі привезені зі Львова, Києва, Польщі чи інших місць, проте не дихаємо небезпечними відходами меблевого виробництва. Нам вистачає нашого «Тосу», калушскої «Оріани» та місцевих виробників ДСП, які викидають в атмосферу добрячу дозу фенолу. Можливо колись на території Прикарпаття розвернется потужне меблеве виробництво, яке забезпечить меблями всю Україну, адже для цього є всі умови. Та поки що можемо дихати спокійно, купити меблі в Івано-Франківську є де і без великої фабрики>>>