Posted on

Корпусні меблі – без них не обійдется жодна домівка

23232443Кожен напевно чув вислів „корпусні мебліта мало хто задумується що він означає, принаймі, до тих пір, поки не виникне потреба їх купити. Давайте розберемося, що собою представляють такі вироби і чим вони відрізняються від інших меблів.

 

Вже з самої назви можна зробити висновок що основою цього виду меблевих виробів є жорсткий корпус. Завдяки такій конструкції корпусні меблі не потребують ніяких додаткових кріплень, як наприклад, меблі вбудовані. Подібні вироби складаються з окремих модулів, які легко кріпляться між собою. Кожен модуль є окремим елементом і може використовуватися як в комплекті з іншими частинами, так і самостійно. Така конструкція дуже зручна оскільки дає змогу підганяти меблі під інтер’єр та розміри приміщення. Найяскравішими представниками корпусних меблів є: стінки, шафи-купе, комоди, ліжка , та ін. Головне завдвння таких виробів забезпечити максимум комфорту в будинку, за рахунок високої функціональності та естетичного вигляду.

Окрім будинків та квартир, корпусні меблі дуже часто використовують в офісах. Такі вироби повинні бути міцними та надійними, адже отримують велику нагрузку під час експлуатації. Саме тому для виготовлення офісних меблів використовують такі матеріали як: масив дерева, ДСП, МДФ, клеєний єврощит і т.п.

667788655

 

Якщо ви хочите купити корпусні меблі для дому, то вибирати їх потрібно керуючись виключно своїми смаками. Сьогодні можна купити спальню, вітальню чи прихожу виготовлені в в найрізноманітніших стилях. Багато виробників вміло поєднують красу та витонченість з високою функціональністю та практичністю. Важливо, щоб меблі для дому були виготовлені з міцних матеріалів. Та основним критерієм при виборі корпусних меблів є надійність виробника, адже якими б не були гарними меблі, толку від них буде мало якщо вони дуже швидко почнуть виходити з ладу.

 

З вибором офісних меблів все трохи прстіше. Тут найголовнішим критерієм є якраз характеристика. Важливу роль відіграє і стильове рішення, яке повинно бути більш суворим. Основні вимоги до офісних меблів – прості форми, чіткі лінії та стримане забарвлення.

 

Щиро сподіваємося що  ця стаття допоможе вам купити меблі, які протягом багатьох років будуть дарувати вам комфорт та затишок>>>