Інтернет-магазин меблів


76665556Інтернет-магазини набули сьгодні неабиякої популярності. Кожен з нас хоча б раз, але здійснював покупку з допомогою інтернету. Вже нікого не здивуєш покупкою одягу, чи побутової техніки в такий спосіб. А от замовлення меблів в інтернеті – справа більш серьозна. Проте черга дійшла і до інтернет магазиів меблів.

 

Покупка меблів онлайн має безліч переваг. По-перше, не потрібно витрачати багато часу на походи по меблевих салонах та магазинах. Ви можете переглядати каталог  не виходячи з дому чи офісу. По-друге вироби куплені в інтернет-магазині меблів значно дешевші ніж в салонах, а це немаловажний факт. Чи не так?

 

Сьогодні існує багато інтернет-магазинів, але всіх їх відрізняє одна суттєва деталь. Справа в тому що інтернет-магазин меблів переважно займається перепродажею меблевих виробів, що значно збільшує іх вартість для кінцевого споживача, тобто для вас, шановні наші клієнти. Особисто ми співпрацюємо на пряму з більшістю українських фабрик, і саме це дає нам можливість оминути багатьох посередників, щоб ви могли придбати якісні меблі за доступною ціною. До того ж інтернет-магазин меблів дозволяє нам реалізовувати якісну продукцію не тільки в західному регіоні. Часто нашими клієнтами стають жителі Одеси, Дніпропетровська, Харкова, Вінниці, Миколаїва та багатьох інших міст.

 

Наш сайт створювався з розрахунком зробити перебування на ньому максимально зручним та приємним. До тогож ми зібрали колекцію меблів, які відрізняються багатофункціональністю, естетичністю та відповідають всім санітарним нормам та іншим вимогам. Для вашої зручності всі товари розділені на категорії та розміщені на окремих сторінках. Нагадуємо, ви завжди можете скористатися пошуком ввівши в поле яке знаходится вверху зправа назву необхідного виробу.

 

В нас ви можете знайти меблі таких виробників – Мебель-Сервіс, СОКМЕ, Гербор Холдинг, Скай, БМФ, Світ Меблів та багатьох інших українських чи європейських фабрик.

8788
Жміть на фото

 

 

 

Коротко про корпусні меблі:

 

До них відносятся – стінки у вітальню, меблі для спальні, дитячі меблі, комоди, ліжка, шафи і т.п.(Дивіться тут)

 

Тепер, коли ви маєте можливість оцінити всі перераховані вище переваги інтернет-магазину меблів, ви впевнено можете починати працювати з нами. Адже більшість наших клієнтів стають нашими друзями. Для цього вам необхідно звернутися до нашого консультанта за вказаним на сайті номером телефону, або замовити послугу зворотній дзвінок>>>

 

Багато вам вдалих покупок в новому 2015 році!пошук

Акційні пропозиції

discount

Відгуки

guest_book

Продавець

Phone_office 0989484121

Зворотній дзвінок

obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки

vitalnya_kay
Кай
vitalnya_gres
Грес
verdi_skay
Верді
spalnya_tina
Тіна
spalnya_markos
Маркос
spalnya_katrin
Катрін
spalnya_jasmin
Жасмін
spalnya_eva
Єва
kuxnya_antonio
Антоніо
ego_skay
Его
argus_gerbor
Аргус
akona_gerbor
Акона
Яндекс.Метрика
Місто. Івано-Франківськ. Вулиця Новгородська 34А. Маг. 38