Кілька ідей для вашої спальні


Кожна людина прагне зробити свою спальню особливою. Та інколи буває що розміри кімнати не дозволяють встановити меблі оригінальної форми, або облаштувати окремий затишний куточок, який не несе ніякого навантаження, але додає інтер’єру індивідуальності. Тоді на допомогу приходять яскраві фарби та інші приємні дрібниці.

65657878

Найпростішим способом оновлення інтер’єру є зміна матеріалу покриття стін, його кольору, текстури і т.п. В спальні однаково гарно будуть дивитися як шпалери з багатим візерунком, так і стіни покриті спеціальною фарбою. Розкішні шпалери зроблять атмосферу в кімнаті більш урочистою та дозволять створити затишок, а шпалери під фарбування відкриють необмежені простори для експериментів. Дозволяючи поєднати декілька відтінків чи навіть наносити на стіну власні витвори мистецтва.

Підлога теж має для велике значення для інтер’єру будь-якої кімнати. В спальні доречно використовувати сучасні підлогові покриття, особливо ковролін, або пухнастий килим, які створять відчуття затишку та теплоти. Дуже гарно в спальні виглядають натяжні стелі, популярність яких зростає з кожним днем. Це можна пояснити широким вибором кольорів, фактур та високих експлуатаційних характеристик.

Та центром спальної кімнати звичайно є ліжко. Цей предмет спального гарнітуру, як ніщо інше може прикрасити інтер’єр. Адже існує безліч оригінальних ідей для декору ліжка. Наприклад, ліжко з балдахіном, яке нагадуватиме часи королів та розкішних балів. Зрозуміло, що балдахін неповинен бути зроблений в стилі тих давніх часів, в наш час можна використовувати легкі, напівпрозорі матеріали, які лише натякатимуть на присутність розмежування.

Не менш цікавою ідеєю є присутність над узголів’ям ліжка невеликої картини. Також наявність в спальні сімейної фотографії підкреслюватиме міцні традиції та узи, які  зв’язують всіх членів сім’ї що живуть в квартирі чи будинку.

Жодна спальня не зможе обійтися без місця де потрібно зберігати безліч необхідних речей. Якщо в будинку не передбачена гардеробна, то її функцію змушена виконувати звичайна шафа, яка також може бути оригінально оформлена. Інколи додати неповторну індивідуальність інтер’єру може власноручний розпис дверей шафи.

Якщо дозволяють розміри можна розділити спальню на дві функціональні зони. Це дозволить отримати практично дві окремі кімнати – одну для відпочинку, іншу – можна переобладнати під зручний кабінет чи невеличкий спортзал. Розділити простір можна за допомогою стелажа, шафи-купе, розсувних систем чи звичайної, красиво оформленої ширми. Візуально підкреслити поділ допоможе оформлення зон в різних стилях або колірних гамах.

Який би стиль ви не захотіли створити в своїй спальні, в нашому магазині ви можете вибрати необхідні ліжка, шафи чи будь-які інші елементи спального гарнітуру. Більш того, наші фахівці виготовлять для вас будь-який предмет меблів за індивідуальним замовленням, враховуючи розміри та особливості приміщення. Це дозволить створити оригінальний інтер’єр в вашій спальній та підкреслить неперевершений смак господаря цієї кімнати.

пошук

Акційні пропозиції

discount

Відгуки

guest_book

Продавець

Phone_office 0989484121

Зворотній дзвінок

obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки

vitalnya_kay
Кай
vitalnya_gres
Грес
verdi_skay
Верді
spalnya_tina
Тіна
spalnya_markos
Маркос
spalnya_katrin
Катрін
spalnya_jasmin
Жасмін
spalnya_eva
Єва
kuxnya_antonio
Антоніо
ego_skay
Его
argus_gerbor
Аргус
akona_gerbor
Акона
Яндекс.Метрика
Місто. Івано-Франківськ. Вулиця Новгородська 34А. Маг. 38