Posted on

Дитячі меблі

898765Меблі є невід’ємним  атрибутом кожного будинку. Не варто багато говорити про
їх значення для людини. Краще відразу зупинитися на тому за якими критеріями їх вибирати і особливу увагу приділити дитячим меблям.

Щоб правильно вибрати дитячі меблі, варто звернути увагу на багато факторів,
і найважливіше – це здоровя дитини. Тому для правильного розвитку ваших дітей слід звертати особливу увагу на оформлення дитячої кімнати. Памятайте, найважливіше для дитини – це достатньо простору в кімнаті. Простір повинен бути навіть в невеликому приміщенні. Це необхідно в першу чергу для безпеки дітей, а також для того щоб вберегти їх від клаустрофобії. Адже багато психологів переконані, що подібні фобії виникають в людей через те що дитинство їх проходило в умовах недостатнього простору.

katalog Переглянути фото дитячих меблів>>> 78787676Замовити зворотній дзвінок>>>

Більшість батьків, особливо мами, вибирають своим дітям стильні та красиві меблі. Складається враження що вони купують меблі для себе, а не для дітей. Проте дитячі меблі в першу чергу повинні бути зручними для самої дитини. Вона повинна з легкістю дотянутись до любого предмета в будь-якому віці.

 

Найпошириніша помилка купувати дитячі меблі на виріст, з розрахунку на 10-15 років. Краще на перших етапах, таких як раннє дитинство купувати дешевші комплекти і міняти їх на якісніші по мірі дорослішання вашої дитини. Класичні дитячі меблі необхідні дітям в будь-якому віці – ліжко, шафа та стіл. Якщо місця небагато, а дітей двоє, або більше, можна використовувати двох та трьох ярусні ліжка.

7866555677

Щоб дитина почувала себе комфортно в своїй кімнаті батькам необхідно надати можливість дитині вибрати меблі самостійно. Звичайно, дитина не може вирішувати такі важливі питання, та батьки можуть вміло надати їй можливість вибрати з декількох варіантів. В такому разі дитина буде відчувати що з її думкою рахуються. Важливо й те, що давши дитині право вибрати собі меблі ви тим самим розвиватимете у неї почуття відповідальності – сам вибрав, сам і буде берегти>>>

Читайте також:

Якою повинна бути дитяча кімната