Posted on

Дешеві меблі. Чи справді все так погано?

7867667В  зв’язку з останніми подіями і станом економіки в країні все частіше можна почути прохання наших клієнтів підібрати дешевші меблі. І це не обовязково звязувати зі скупістю покупців. Скоріше за все це наслідки зниження рівня забезпеченості людей. При цьому клієнт, який хоче купити дешевші меблі боїться що вони будуть неякісними. В цьому є якась частинка істини, та якщо підійти до справи правильно, то її можна звести до мінімуму. В нашій країні меблі можуть бути дешевшими чи дорожчими не лише за рахунок якості. На ціну впливає багато факторів. Наприклад, якщо фурнітура виготовлена в Україні, а не привозна, то й меблі можуть коштувати дешевше. До слова, вітчизняні завіси та направляючі нічим не гірші від закордонних аналогів, а коштують набагато менше.

 

На сьогоднішній день багато меблевих фабрик починають приділяти все більше уваги дешевшим лінійкам меблів. При цьому якість виробів не знижується, просто виробники підключають повний цикл виробництва та використовують більш дешевші елементи декору. В даному випадку меблі можуть виглядати не так багато, але служити довгі роки. Є фабрики які спрямовані на виробництво меблів економ класу, але тут можна досягти гідного результату тільки за рахунок якісної зборки та установки меблів. Це той випадок, коли збирати та встановлювати меблі повинні фахівці, які можуть відповісти за результат своєї роботи.

2014-07-16 14.36.26

 

Сьогодні не меблевому ринку України та Івано-Франківська є багато меблів. Ексклюзивних, дорогих, недорогих та навіть дуже дешевих. Ми вже писали раніше про те що реалізуємо тільки накращі перевірені нами особисто моделі. Детальніше про це дивіться(тут). Щодо дешевих чи дорогих меблів, то хочется сказати що на ціну впливають такі фактори як транспортування, оренда приміщення, апетити продавців, утримання персоналу і т.п. В різних містах вартість меблів може значно відрізнятися. Наприклад в одному з харьківських меблевих магазинів така сама стінка як в нас коштує на 700 гривень більше. В Білорусії, Вірменії чи Казахстані такий набір може коштувати в кілька разів дорожче.

4343433433

 

Підводячи підсумок, можна сказати, що купуючи недорогі меблі, не женіться за стильністю та красою зовнішнього вигляду. Зосередьтеся краще на функціоналі. Головне щоб меблі були практичними, легко відкривалися та висувалися шухляди, щоб нічого не терло і т.д. Віддавайте перевагу фабричним меблям, адже там завжди є якийсь контроль якості. Не економте на зборці. Досвідчений зборщик усуне всі недоліки недорогих меблів під час зборки. Збираючи меблі самі ви можете і не побачити тих речей які потім ще довго будуть про себе нагадувати. Тільки так ви отримаєте недорогі та функціональні меблі>>>