Вітальні

Вітальні. Меблі для вітальні. Купити стінку в інтернет-магазині Меблі для народу.


 

7676668

 

 

Як вибрати меблі для вітальні та кілька порад тим хто хоче купити стінку.

Сучасні меблі для вітальні дають можливість створювати стильний інтер’єр навіть в невеличкому приміщені. Як правило, в такому помешканню одна і та ж кімната відіграє роль як спальні, так і в вітальні. Саме тому в такому випадку ми рекомендуємо купити стінку добре продуману та адаптовану до українських реалій. Меблі для вітальні можуть стати прикрасою вашого інтер’єру. Дивіться фото стильних сучасних, модульних, класичних та інших віталень в каталозі нашого магазину, де ви зможете вибрати та купити стінку, яка максимально задовольнить всі ваші потреби своїм виглядом та функціоналом.

Як вибирати меблі для вітальні?

Почнемо з того що стінка повинна вписатися в приміщення не тільки за розміром але й за стилем в якому вона виконана. Вітальні належать до корпусних меблів. Обираючи їх потрібно дотримуватися хоча б базових принципів при оформленні інтер’єру приміщення. Оскільки меблі для вітальні, особливо в невеликих кімнатах, будуть основним елементом який найбільше кидається в очі та прикрашає інтер’єр. Для невеликих витягнутих приміщень не бажано купувати стінку темних кольорів та відтінків. Меблі виконані в таких тонах будуть дивитися в невеличкому приміщенні, м’яко кажучи, безглуздо. Такі меблі ще більше нахмурюватимуть непросторе приміщення, постійно напружуючи атмосферу в ньому. Кращий варіант, купити стінку виконану в темному кольорі до великої зали – просторої кімнати правильної форми.

Меблі для вітальні функціонал.

Вітальня повинна бути не тільки гарною, стильною та чудово вписуватися в інтер’єр приміщення. Меблі для вітальні повинні функціонувати бездоганно. Особливо це стає актуальним в невеликих приміщеннях де важливим є кожен сантиметр площі. Саме тому, перед тим як купити стінку звертайте увагу на механізми та фурнітуру що використані при виробництві цих корпусних меблів. Приведемо приклад, якщо в вас є маленькі діти, то вам чудово підійде вітальня де шухляди відкриваються з допомогою сучасних безшумних направляючих. По-перше, вони не створюють зайвого шуму, по-друге, висуваються далеко від корпуса, що дає змогу людині без зайвих зусиль дістати необхідну річ навіть якщо одна рука у неї зайнята. Добре якщо такі направляючі обладнані самодотягуючими механізмами. Теж саме можна сказати про дверцята від вашої вітальні. Завіси з відбійниками, що використовують деякі виробники корпусних меблів, забезпечують плавне та безшумне закриття дверей. Іншими словами, ви неможете гримнути дверкою, навіть якщо дуже сильно захочеться. Тому звертайте на це увагу перед тим як купити стінку для вашої вітальні.

Якими бувають меблі для вітальні.

Стінка – найбільше потрібний предмет меблів в сучасній оселі. Вона красива, часто буває ізюминкою в інтер’єрі, при невеликих розмірах буває дуже вмістимою. Сучасні меблі для вітальні спроектовані так, щоб не займаючи багато місця, могли зберігати безліч речей. Переважно, купити стінку стараються саме для вітальні, хоча досить часто цей предмет меблів зустрічається в дитячих, кабінетах, а останнім часом і на кухнях.

Важливість вітальні для людського побуту зростає якщо вона є модульною. Тобто, продається окремими елементами – модулями. Купуючи стінку такого плану ви маєте змогу комбінувати модулі між собою створюючи свої власні меблі для вітальні. Однак слід пам’ятати, що кожна секція, або окремий модуль мають своє призначення, тому їх потрібно вибирати не тільки за зовнішнім виглядом, але й зважати на те, для чого вони найбільше потрібні. Наприклад, існують секції в яких передбачені ніші під телевізор, бар, тумби для одягу, відкриті чи закриті вітрини, стелажі то що.

Конфігурації меблів для вітальні

Найпопулярнішою серед українців є пряма стінка. Про те все більше і більше виробників корпусних меблів намагаються створювати моделі найрізноманітніших конфігурацій. Сьогодні ви можете купити стінку П–подібну, або кутову Г-подібну, звичайно, якщо дозволяють розміри приміщення. Та тут теж є свої нюанси. Якщо, наприклад, ви хочете придбати вітальню для маленької кімнати, то найрозумніше буде вибирати меблі які можна розмістити вздовж однієї стіни. Таким чином залишиться вільний простір і буде куди скласти речі. Якщо ж ваша вітальня дозволяє вмістити більше меблів, то ви можете купити стінку Г-подібну – кутову. Кутова вітальня складається з двох прямих стінок з’єднаних між собою спеціальним кутовим елементом. За звичай цим елементом являється вмістима кутова шафа. Для великих, просторих залів можна використовувати вітальні будь-яких конфігурацій. До того ж можна доукомплектовувати такі меблі різними елементами вітального гарнітура – комодами, тв-тумбами, вітринами, сервантами і т. п. Також ви можете купити стінку яку в народі називають гіркою. Гірка – це комплект меблів для вітальні де елементи відрізняються за висотою. Такий стиль придає меблям сучасності і при цьому зберігаються розміри стандартних меблів для вітальні.

 

З якого матеріалу краще купити стінку.

Насправді сучасні технології дають змогу виготовляти корпусні меблі з різних матеріалів. З дорогої деревини цінних порід дерева чи з дешевших та нічим не гірших ДСП та МДФ, або пластику. Досить часто виробники меблів для вітальні використовують різноманітні комбінації матеріалів, щоб їхня продукція хоч якось виділялася з поміж іншої. Наприклад, попитом користуються меблі для вітальні де гарно поєднано  МДФ зі склом. При цьому скла набагато більше. Та найпоширенішим матеріалом для виготовлення корпусних меблів вже довгі роки залишається ДСП. Цей матеріал можна фарбувати, лакувати, ламінувати, покривати ПВХ плівкою та іншим покриттям. Найгірше що приписують ДСП – це великий вміст смол фенолу та формальдегіду. Тільки від цих назв може стати страшно. Та насправді, не такий цей вміст вже й великий. До прикладу, в меблях радянського зразка, які всі називають супер-міцними, вміст цих речовин в сорок разів перевищував допустиму норму. Сучасні виробники ДСП вже давно знайшли рішення цієї проблеми і починаючи з 2000 року в Україну масово почали завозити ДСП Е-1, де замість шкідливих смол використовується парафін або лінгін – натуральні природні речовини. Тому можна впевнено сказати, що сучасні меблі для вітальні зовсім не шкідливі, якщо звичайно вони виготовлені з ДСП європейського зразка Е-1. Радимо, перед тим як купити стінку для вітальні переконатися що у продавців є сертифікат який підтверджує що вироби які вони реалізують виготовлені з екологічно чистого матеріалу.

Другим за популярністю матеріалом для виготовлення меблів для вітальні та багатьох інших виробів є МДФ. Його за звичай використовують для виробництва меблевих фасадів, карнизів, кришок та інших елементів. МДФ більш дороговартісний матеріал ніж ДСП, та комбінування цих двох матеріалів дозволяє суттєво покращити якість меблевої продукції та знизити її вартість. Меблі для вітальні з МДФ виглядають більш багато. До того ж МДФ можна лакувати, фарбувати в будь-який колір чи відтінок, надавати йому різних форм, що дозволяє задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів. Крім того, МДФ дуже щільний матеріал, стійкий до механічних пошкоджень, вологості, деформації і т. п. З допомогою МДФ можна виготовляти меблі для вітальні які імітують вироби з текстурою будь-якого дерева, навіть таких екзотичних порід як гевея чи ротанг. МДФ також має певні недоліки. Виготовлений на застарілому неякісному обладнанні, цей матеріал може з часом здуватися. В такому випадку на дверцятах чи шухлядах вітальні починають з’являтися невеличкі гульки з повітрям. З часом вони стають більшими і плівкове покриття МДФ починає відставати. Нажаль усунути цю проблему дуже затратно і економічно не вигідно. Саме тому перед тим як купити стінку з МДФ фасадами уточнюйте у продавців наскільки якісний МДФ з якого виготовлені меблі.

Скляні меблі для вітальні.

Коли бачиш чудову скляну вітрину з підсвітками поличок, то звичайно хочется придбати такі меблі для вітальні. Меблі зі скла безумовно красиві, про те тут є деякі важливі нюанси які потрібно враховувати перед тим як купити стінку такого плану. В загальному скляні стінки невеликі. Як правило, продаються окремими модулями. Стандарт – це дві однодверні вітрини та високий комод посередині, який достатньо міцний щоб одночасно служити ТВ-тумбочкою. Такі меблі коштують не дешево, та й економити на них справа не вдячна. Меблі для вітальні зі скла повинні бути в першу чергу якісними, скло кріпитися надійно, конструкція добре продумана, а все це вимагає певних затрат та недешевого обладнання. Також для виробництва меблів зі скла необхідні кваліфіковані спеціалісти, послуги яких коштують не мало. Навіть зборка скляних меблів для вітальні коштує в два-три рази дорожче ніж зборка звичайної вітальні з ДСП. Те саме можна казати і про транспортування. Якщо в стандартному бусі можна привести дванадцять стінок виготовлених з ДСП, то скляних поміститься не більше 3-4, відповідно більші витрати на пальне. Як правило меблі для вітальні де використано більше скла ніж інших матеріалів зроблені так, що дверцята відкриваються та закриваються без ручок, спеціальними механізмами, які також коштують чи мало. Навіть засоби кріплення для зборки меблів зі скла відрізняються від тих що використовують для виготовлення виробів з ДСП.

Чому варто купити меблі для вітальні в нашому інтернет-магазині.

Де б ви не купили стінку для своєї вітальні, ми будемо раді якщо ця стаття допоможе вам. Та оскільки ми старалися, писали статтю основану на нашому досвіді, то хочемо  розказати вам, чим ми відрізняємося від інших продавців меблів. Отже, купити стінку в інтернет-магазині «Меблі для народу» ви можете тому що:

Цей проект зроблений для нашого українського народу, який зараз переживає нелегкі часи. Основний акцент зроблено на недорогі, бюджетні моделі меблів. Хоча до сьогоднішніх цін важко привикнути. В таких умовах навіть дешеві меблі здаються дорогими. Розумне пояснення цьому – підняття цін на меблі зумовлено подорожчанням пального та нестабільним курсом української валюти. В крайньому разі, нам так пояснюють виробники.

Безплатний сир тільки в мишоловці. Всі це напевно розуміють. Тому ми не продаємо дешеві меблі, а стараємось надавати якісні послуги по виготовленню, монтажу та зборці меблів. При такому підході навіть бюджетні варіанти меблів для вітальні будуть нормально функціонувати багато років. Окремо хочется підкреслити, що між дешевими та недорогими меблями різниця велика.

В нас працюють кваліфіковані майстри по зборці меблів стаж роботи яких складає більше десяти років. Наші працівники знають всі нюанси, плюси та мінуси кожної фабрики, знають як зібрати меблі так щоб вони служили довго. Наші спеціалісти отримують гідну зарплату тому вони зацікавлені в тому щоб зібрати меблі як найкраще. Наприклад, в деяких меблях для вітальні чи інших виробах є місця де йде найбільше навантаження. В стінці це шухляди де найчастіше цвяшки, які дає фабрика щоб кріпити дно, не витримують та воно починає відставати. Наші майстри додатково укріплюють дно всіх шухляд своїми саморізами не вимагаючи за це ніякої доплати, як деякі наші конкуренти. Цю доплату вони отримують від нас в вигляді премії та інших нарахувань до зарплати. Ми не можемо розкривати всі наші секрети, та таких нюансів є багато. Людині, яка ніколи не мала справи з фабричними меблями  краще не вникати в ці нюанси, а довірити  зборку людям які працюють в цій сфері постійно.

Купити стінку в класичному стилі.

Класика живе вічно. Цей жанр переживе всі примхи моди. Меблі для вітальні в класичному стилі підійдуть тим хто цінує домашній затишок та береже сімейні традиції. Як правило, такі меблі для вітальні виготовлені з дорогих матеріалів та багато оздоблені. В таких виробах завжди присутнє скло, масивні карнизи та елементи натурального дерева. Респектабельність, шик та багатий декор класичних меблів для вітальні сьогодні поєднують з іншими стилями створюючи нові напрямки , але класика в них все одно залишається на домінуючих позиціях.

Купити стінку в стилі модерн.

Стиль модерн зародився ще в 19 столітті. В свій час він став ковтком свіжого повітря для тих хто вже не міг миритися з вікторіанським класицизмом. Коротко цей стиль можна охарактеризувати так – забрати все зайве не чіпаючи важливого. Спочатку меблі для вітальні в стилі модерн коштували дуже дорого та виготовлялися з натурального дерева. Сьогодні дякуючи фабричному виробництву їх вартість вдалося знизити. Правда в наш час ви можете купити стінку в стилі модерн з елементами сучасних стилів та виготовлену з  дешевших штучних матеріалів. Та все одно українські фабрики не залишають без уваги поціновувачів цього стилю.

Купити стінку в стилі бароко.

Бароко – королівський стиль, підкреслює багатство, аристократизм, шик і велич. Спочатку меблі виконані в цьому стилі виготовлялися тільки з цінних порід деревини. Для цих виробів обов’язковою була різьба по дереву, блиск який створювали дорогі натуральні лаки, позолота, прикраса перламутром та іншими цінними матеріалами. Цей стиль більше присущий спальним меблям. Про те сьогодні багато виробників виготовляють меблі для вітальні в стилі бароко. Сучасні фабрики дещо спростили лінії та овальні форми які рахувалися нормою для меблів виконаних в цьому стилі, що придало їм сучасності. Дерево замінив МДФ, різьбу по дереву тиснення та фрезерування, позолоту – патина. Але тим не менше сьогодні для всіх бажаючих купити стінку в стилі бароко, є така можливість.

Купити стінку в стилі мінімалізм.

Це сучасний стиль який виник в 20 столітті. Основні його ознаки – мінімум меблів та взагалі будь-яких інших предметів в вітальні. Основні кольори цього стилю білий або інші пастельно-світлі тони підкреслені чорними чи темно сірими лініями. Прості, чіткі строгі форми та лінії. Відсутність декору. Акцент зроблений на блискучих металічних хромованих деталях. Невелика кількість скла та відсутність будь-яких підсвіток. Такі меблі для вітальні більше підійдуть молодим сучасним людям.

 

 

На що ще потрібно звертати увагу перед тим як купити стінку для вітальні.

Ми стараємося детально описувати кожен набір меблів для вітальні який розміщаємо в нашому каталозі. Часто ви можете бачити табличку «коротка характеристика». Що це означає? Тут вказані такі параметри – якого діаметру завіси. Наприклад, завіси діаметром 25 мм трохи слабші ніж завіси діаметром 35 мм, це важливо в тих випадках коли дверцята прийдеться відкривати дуже часто. Направляючі. Роликові направляючі добрі тим, що дозволяють швидко вийняти шухляду. Якщо в вас багато шухляд в стінці і ви часто перїжджаєте, то такі направляючі вам підходять. Телескопічні направляючі складніші. Якщо ви неправильно закладете шухлядку, то дуже скоро направляюча перестане працювати, а вона коштує не дешево та й поміняти її не так просто. Про те телескопічні направляючі більш зручніші та довговічніші. Також ми вказуємо які ручки використовує фабрика в цьому наборі. Металічні ручки прикріплені з допомогою болтів будуть служити довше ніж аналогічні зі сплаву що кріпляться з допомогою саморізів.

Звертайте увагу на систему зборки меблів для вітальні які ви хочете придбати. Наприклад, якщо меблі встановлюються на постійно, то добре коли вони збираються з допомогою конфірматів, шкантів та клею ПВА. Та якщо ви часто будете розбирати та перевозити ваші меблі для вітальні, то для цього передбачена спеціальна система – зборка на так званих «міні фіксах», півмісяцях, які дозволяють швидко розібрати ти зібрати меблі.

 

vitalni

mebli u vitalnyuvitalnya foto

2 thoughts on “Вітальні

  1. Замовляла на цьому сайті кухню. Хлопці молодці. Роблять дуже якісно і головне недорого. Рекомендую.

    1. Таня, дякуєм за добре слово. Приємно коли люди цінять наші старання. Звертайтеся, завжди раді вам допомогти.

Коментувати не дозволено.