кухні

Купити кухню. Кухні фото ціни. Кухонні меблі.


 

 

Кілька порад тим хто хоче купити кухню. Або на що в першу чергу звертати увагу вибираючи кухонні меблі.

Купити кухню. Зцим питанням рано чи пізно стикається кожна сім’я. Адже кухня для більшості – найважливіше місце в будинку де кожен член родини проводить досить багато часу. Для того щоб ваша кухня була затишною, щоб в цій кімнаті завжди було зручно та комфортно, необхідно все добре продумати та організувати. Одним з найважливіших елементів на вашій кухні є кухонні меблі. Саме вони, меблі для кухні, створюють затишок, підкреслюють смак та статус господарів, допомагають в організації домашнього побуту.

Для українця кухня – це більше ніж  місце де люди їдять. Просто в нас такий менталітет, саме на кухні ми вирішуємо сімейні проблеми, обговорюємо плани на майбутнє, робимо уроки з дітьми та зустрічаємо гостей. Саме тому, кухонні меблі відіграють для нас одну з найважливіших ролей. Фахівці нашого магазину пропонують вам купити кухню на будь-який смак. Фото фабричних кухонь ви знайдете  на цій сторінці в самому верху. До кожного кухонного гарнітура в нашому каталозі додається детальний опис та ціна цілого комплекта або окремих елементів, якщо це модульна кухня від виробника.

В наш час вибір кухонних меблів дуже великий. Як же не загубитися в цьому різноманітті меблів для кухні? Як купити кухню, щоб потім не жаліти? Як вибрати кухонні меблі, щоб не переплатити зайвого? А який же матеріал кращий для виробництва кухонних меблів? На ці та інші питання ми дамо детальну відповідь в нашій публікації. Постараємось якомога ширше розкрити цю тему, щоб вам було зручніше орієнтуватися в нашому каталозі кухонних меблів. Будьте з нами, до кінця читайте цю статтю і ви дізнаєтесь багато цікавої інформації про кухонні меблі, яка рано чи пізно точно пригодиться вам. Прочитавши цю статтю ви точно будете знати за якими критеріями вибирати меблі для кухні і зможете допомогти порадою своїм друзям чи знайомим в такому важливому питанні – як купити кухню.

Почнемо з розмірів.

На Західній Україні прийнято купувати кухонні меблі виготовлені за індивідуальним замовленням. Це найкращий з варіантів, якщо, звичайно, дозволяють кошти. Та останнім часом ціни на виробництво кухонь, матеріалів та комплектуючих до них значно зросли. Саме тому, багато людей почали шукати альтернативні варіанти. Один із них – купити кухню фабричного виробництва. В крайньому разі, цей варіант набагато кращий ніж шукати кухонні меблі бувші у вжитку.

Лише на Західній Україні розміщено п’ять великих фабрик, які виготовляють всі види корпусних меблів, зокрема і меблі для кухні. Крім цього, можна купити кухню виготовлену трохи меншими підприємствами які спеціалізуються на виробництві суто кухонних меблів. Ці фабрики та дрібні підприємства виготовляють стандартні кухонні меблі, правда є й такі, що дають можливість клієнту самостійно зробити малюнок, проект своєї майбутньої кухні, а вже потім виготовляють по ньому кухонні меблі. Та, як правило, ціна на такі вироби трохи більша.

Та зупинимось на тих п’ятьох великих фабриках, які виготовляють стандартні кухонні меблі. В принципі, асортимент фабричних тумбочок та елементів, таких як барна стійка, карнизи і т. п. сьогодні дуже великий. Фабрики пропонують своїм клієнтам кухонні меблі, які при вдало підібраному варіанті нічим не будуть відрізнятися від тих що виготовлені на замовлення. В асортименті фабричних меблів для кухні можна знайти такі елементи як: сушки, карго, різні приспособи для кухонного приладдя. Можна купити кухню де всі дверцята будуть відкриватися в верх чи вниз, або якось по іншому, за бажанням клієнта. Одним словом сьогодні у всіх є можливість купити кухню якісну та функціональну не переплачуючи зайвого.

Матеріали для виготовлення кухонних меблів.

Як правило, всі фабрики, підприємства та дрібні виробники кухонних меблів використовують для їх виготовлення ДСП. Меблі для кухні не є винятком, вони також виготовлені з цього матеріалу. Ми вже багато писали на сторінках нашого сайту про те, яке буває ДСП по міцності і як воно впливає на людське здоров’я. Не будемо зайвий раз повторюватися в цьому розділі. Ви можете знайти конкретнішу інформацію про ДСП та інші матеріали на сторінці «цікаве». Отже, всі тумбочки кухонних меблів будь вони польськими, італійськими  та українськими виготовлені з дерево стружкової плити(ДСП). Відрізняються тільки фасади.

Як не допустити помилки вибираючи фасади до кухонних меблів.

Насправді тут важко щось радити оскільки вибір фасадів до кухонних меблів залежить від смаку конкретної людини . Про те всі без винятку типи фасадів мають свої плюси та мінуси. Описувати всі види фасадів що використовуються при виробництві меблів для кухні, ми також тут не будемо. Розкажемо тільки про найпоширеніші серед наших співвітчизників – МДФ фасади. Перед тим як купити кухню з МДФ фасадами ви маєте знати, що вони бувають двох видів – плівкові та фарбовані. Останні зараз набирають не аби якої популярності оскільки суттєво знизилась вартість їх виготовлення. Це пов’язано з появою новітніх технологій виготовлення та фарбування МДФ. Сьогодні фарбовані МДФ фасади майже зрівнялися по ціні з плівковими. В той же час покращилася якість плівкових МДФ фасадів. Це також зв’язано з удосконаленням технології їхнього виробництва. З нашого досвіду, можемо сказати, що вибір населення відносно МДФ фасадів до кухонних меблів розділився приблизно 60 : 40 на користь плівкових.

Кухонні меблі в класичному стилі.

Такий варіант кухонних меблів чудово підходить до великих просторих кухонь. Класичні кухонні меблі традиційно виготовляють з масиву дерева. Про те великі вітчизняні фабрики дали їм нове життя значно знизивши технології виробництва. По-перше, на ціну впливає серійне виробництво, яке впроваджено на фабриках. По-друге, значною мірою удосконалилася технологія виготовлення шпону та його нанесення на на альтернативні матеріали. Шпон – це тоненький зріз з деревини цінних порід дерев . Майже як папір, та набагато цупкіший. Цим матеріалом покривають МДФ чи ДСП, або ж євро щит. Таким чином отримують фасади до кухонних меблів, які повністю повторюють текстуру дерева. Коротше кажучи, потрібно добре розбиратися в меблях, щоб швидко відрізнити шпонований це фасад чи виготовлений з масиву дерева. В багатьох мебельних салонах, це не завжди можуть зробити навіть досвідчені продавці. Головне, фасад до кухонних меблів покритий шпоном ніколи не тріскається та не деформується, чого неможна сказати про фасади виготовлені з натурального дерева.

Фурнітура до кухонних меблів.

Вам напевно захочется купити кухню, де шухлядки та дверки закриваються самі, легким дотиком руки, а двійні дверцята дивним чином трансформуються. Існують механізми, які дозволяють відкривати та закривати дверцята меблів до кухні без використання ручок. Та всі ці механізми привозять з за кордону, тому інколи ціна на них, м’яко кажучи, кусається. Від фурнітури залежить багато, та переплачувати необов’язково, завжди можна знайти золоту середину. Давайте розглянемо деталі фурнітури, яким можна надати перевагу перед тим як купити кухню.

Направляючі до кухонних меблів.

Бувають трьох видів. В крайньому разі, ці види найчастіше використовуються.

Звичайні роликові направляючі – перевірені часом, надійні елементи меблевої фурнітури. Правда де коли створюють зайвий шум при відкритті шухляд. Про те працюють довго та надійно. До того ж, недорогі, – при потребі їх легко можна замінити.

Направляючі «мета бокси». Трохи дорожчий варіант, як правило використовується тільки при виробництві фабричних кухонних меблів. Основні переваги – корпус шухляди буде металічним, а дно з ДСП 16мм. Таким чином шухляди получаються міцнішими. Хоча, якщо «мета бокси» неякісні, дешевого китайського виробництва, то з ними буде більше мороки ніж користі від них. Дуже часто саме в таких шухлядах відвалюються фасади, оскільки недобросовісні виробники роблять дуже слабке кріплення. В такому випадку, якщо відкривати шухлядку добре загружену кухонним приладдям, то є великий ризик, що фасад залишиться в руках окремо від корпуса.

Третій варіант – телескопічні направляючі до кухонних меблів. До них поки що немає претензій. Їздять тихо, шухлядка висувається повністю, що дуже зручно особливо на кухні, працюють довго та надійно. Та якщо хоч на кілька міліметрів помилитися при розрахунках при виробництві корпуса шухляди, то з цими направляючими може бути багато проблем. Одним словом, вони вимагають високої точності при виробництві кухонних меблів. Телескопічні направляючі бувають двох видів – звичайні та з самодотягуючими механізмами. Останні зручніші, та коштують дорожче.

Завіси до кухонних меблів.

Їх також дуже багато видів, варіантів та конфігурацій, які відкривають дверцята під необхідним кутом. Та ми зупинимося на трьох варіантах, які найчастіше використовують вітчизняні фабрики.

Звичайні завіси діаметром 25 мм. Їх ще називають маленькими завісами. Варіант допустимий, якщо фасад меблів для кухні не ширший ніж 50 см.

Звичайні завіси діаметром 35 мм. Набагато міцніші. Їх можна використовувати навіть на великих та важких дверцятах.

Третій варіант – звичайні завіси діаметром 35 мм з відбійником, який допомагає плавно дотягувати дверцята та перешкоджає їх різкому закриванню, що значно підвищує сроки служби завіс та й взагалі кухонних меблів.

Обмежувачі ходу до кухонних меблів.

Бувають двох видів – газові та механічні. Останні частіше ламаються та не такі зручні. Відповідно газові амортизатори та обмежувачі ходу працюють тихіше довше, а також перешкоджають різкому закриванню та відкриванню горизонтальних дверей, що в рази зменшує нагрузку на завіси. Про те коштують, небагато дорожче.

Ручки до кухонних меблів.

Таж сама ситуація що буває з усіма корпусними меблями. Ручки можуть бути металічними, які кріпляться з допомогою болтів та зі сплаву, що кріпляться саморізами. Металічні ручки звичайно служать довше, та коштують більше.

Ніжки, які використовують при виробництві меблів для кухні.

Як правило, кухонні меблі можна купити з цоколем, або ж на ніжках. Останнім часом досить частом використовується такий варіант коли ніжки закриті цоколем.

Перший варіант – це звичайна тумбочка з ДСП, перед якої закритий цоколем. Розміщається вона на маленьких пластмасових ніжках-гудзиках. Теоретично ці ніжки мали б полегшувати пересування тумбочок, та на практиці частіше стають причиною пошкодження виробів, якщо підлога має якісь нерівності. Такий варіант переважно використовується в бюджетних варіантах меблів для кухні. Основний недолік – щоб прибрати під тумбочкою її потрібно повністю висунути. Уявіть що у вас на кухні десять нижніх тумбочок загружених посудою – скільки часу та сил забере таке прибирання?

Другий варіант – кухонні меблі на високих ніжках. Вони завжди регулюються, що зручно коли не рівна підлога, та дозволяють швидко прибрати під тумбочками, чи дістати річ, яка випадково туди закотилася. Ніжки бувають металічними, з різних сплавів та пластмасовими. Металічні ніжки коштують дорожче, тому щоб знизити вартість кухонних меблів, виробники часто йдуть не хитрість. Задні ніжки, яких не видно, дають пластмасові, а передні з металу. Ніжки зі сплаву фарбують в блискучі кольори, що робить їх зовні схожими з металевими. Потрібно особливо вважати пересуваючи тумбочку на ніжках зі сплаву, оскільки при таких маніпуляціях їх можна легко зламати.

Останній варіант, який ми розглядаємо – це коли кухонна тумбочка стоїть на пластмасових ніжка. Вони також регулюються, дають змогу прибрати під тумбочкою та виглядають не дуже естетично. Тому в більшості випадків такі ніжки закривають цоколями з ДСП, або МДФ не спеціальному кріпленню яке дозволяє легко зняти цоколь та поставити його на місце в разі необхідності.

Стільниця до кухонних меблів.

Найбільше використовується термостійка стільниця з ДСП різних товщин. Вона є відносно дешевим та надійним варіантом. Краще вибирати суцільну стільницю та купувати кухню з розрахунком під врізну мийку, плитку і т.п. Про те не всі фабрики пропонують суцільні стільниці. В деяких випадках стільниця продається порізана для кожної окремої тумбочки. В такому разі стільницю доведеться стикувати. Це не є проблемою коли справу робить досвідчений майстер, та може спричинити деякі неприємності коли меблі збираються самостійно. Найкращим варіантом, який частіше використовується при виготовленні кухонних меблів на замовлення може бути стільниця зі штучного каменю. Такі стільниці можна виготовляти будь-якого розміру та товщини без стиків. Вони досить надійні та довговічні, про те коштують набагато дорожче ніж звичайні термостійкі стільниці.

Варіанти виготовлення шухляд до фабричних кухонних меблів.

Таких варіантів є кілька. Ми пишемо про цей параметр для того щоб ви могли вибрати підходящий варіант для себе, адже від цього залежить скільки послужать вам шухляди та як до них потрібно відноситися.

Найкращий чи найнадійніший варіант – це корпус шухляди зібраний з чотирьох елементів, тобто у вигляді ящика. Елементи можуть скріплюватися між собою з допогою шкантів та клею ПВА – виглядає краще, тому що зовні не видно конфірматів, та з часом клей втрачає свої властивості. Також елементи можуть скріплюватися з допомогою конфірматів – в такому випадку зовнішня частина конфірмата(шапочка) може закриватися заглушкою. Такий варіант більш надійний. Дно до такої шухляди переважно роблять з ДВП. Це погано тим що ДВП дуже тонкий матеріал і з часом прогинається. Та на сьогоднішній день більшість виробників вирішила цю проблему додавши до корпуса шухляди ребро жорсткості – планку з ДСП або металу по центру шухляди. Фасад до таких шухлядок може кріпитися також двома способами. В одному випадку з допомогою шкантів та клею ПВА, фасад кріпиться до корпуса. Після чого робляться сквозні отвори для ручок і фасад додатково притягується болтами та ручкою до корпуса. Така система є досить надійною. В інших випадках ручка кріпиться тільки до фасаду шухлядки, після чого, фасад кріпиться до корпуса з допомогою двох або трьох саморізів. Такий спосіб також досить популярний та не такий надійний як перший.

В деяких кухонних меблях шухлядки виготовляються іншим способом. Корпус шухляди складається з трьох елементів. В результаті шухляда получається П-подібною, тобто конструкція не суцільна як в першому випадку. В внутрішній частині цієї конструкції є паз куди вставляється дно шухлядки(ДВП). Завершує конструкцію фасад в якому також є паз під ДВП. Така конструкція теж непогана, якщо фасад кріпиться з допомогою «міні фіксів» та гіршою, якщо фасад кріпиться з допомогою самих лише шкантів та клею ПВА. Взагалі то, всі варіанти П-подібної конструкції шухляди використовують лише фабрики. Жодна фірма яка виготовляє кухонні меблі на замовлення не буде виготовляти такі шухлядки.

Насправді є ще багато нюансів на які варто звернути увагу перед тим як купити кухню. Щоб про все це написати нам не вистачить ні часу ні місця на сайті. Та думаю на основні моменти ми акцентували увагу. Вам зовсім необов’язково вникати у всі ці деталі. Просто зателефонуйте нам, або залиште свої контакти на сайті і ми вам передзвонимо та відповімо на всі питання. Найкраще перед тим як замовляти меблі для кухні скористатися послугою «виїзд дизайнера за адресою». Наш спеціаліст оцінить обстановку вашої кухні і вже по факту допоможе вам підібрати тумбочки та скомплектувати ваш набір меблів для кухні.