Posted on

Меблі під замовлення

78889990Жоден будинок не може обійтися без меблів. Саме вони створюють затишок та комфорт в нашому помешканню, приносять нам естетичне задоволення і вирішують величезну кількість практичних завдань.

Сьогодні на ринку представлено величезну кількість меблів не будь-який смак та гаманець. Та все таки досить актуальним залишається виготовлення меблів за індивідуальним замовленням. Як правило люди переконані що меблі під замовлення набагато дорожчі за фабричні вироби. Так воно і є, але різниця в ціні не така вже й велика як дехто стверджує. Особливо якщо врахувати той факт що ці меблі будуть виготовлені індивідуально для вас та під ваші потреби. В них буде ідеально продуманий дизайн та до міліметра виміряні розміри для того шоб вони як най краще вписалися в інтер’єр вашого будинку. Ці меблі будуть виготовлені з того матеріалу який ви побажаєте та з використанням якісної фурнітури. В такому випадку невелика переплата в порівнянні з фабричними виробами цілком виправдана.

Давайте зупинимося на тих вимогах, які за звичай висуваються до меблів виготовлених під замовлення.

Отже, перш за все – це якість меблів, як матеріалу, так і роботи. Порізка плити та кромкова повинні проводитися на сучасному високоточному обладнанні. Якщо плиту ріжуть десь в підпільному цеху, після чого майстри кромкують її вручну паперовою кромкою, то ви ніколи не отримаєте належної якості, навіть якщо матеріал для виготовлення ваших меблів буде дуже дорогим. Тому замовляйте меблі в виробників з хорошою репутацією, провірених часом, в яких за плечима не одне виконане замовлення.

67778888

Другий момент – функціональність меблів. Які б меблі ви не вибрали, пам’ятайте, вони повинні відповідати своєму призначенню. Наприклад, не припустимо використання в ванній кімнаті меблів без спеціальних лакових водостійких покриттів, або виготовлення дитячого ліжка з токсичного ДСП.

Важливою вимогою до меблів під замовлення є ергономічність. Тобто будь-який елемент меблів повинен мати оптимальні розміри, займати мінімум місця і одночасно з цим створювати комфорт та затишок у вашому будинку. Крім того, такі меблі повинні відповідати всім вашим вимогам, підкреслюючи ваш смак та уподобання.

 

Меблі під замовлення повинні бути надійними. Матеріал та фурнітура мають легко виконувати свої функції та витримувати покладені на них навантаження. При відкриванні шафи з неї неповинен вивалюватися одяг, відлітати ручки, прогинатися полки і т.д. Сюди можна віднести і те що меблі повинні працювати без появи на них будь-яких дефектів.

Меблі під замовлення повинні бути безпечні для людини. Це стосується не тільки використання високоякісних та екологічно чистих матеріалів, а й надійності кріплень та механізмів. Меблі в жодному разі не повинні стати причиною травми людини чи дитини які нею користуються.

78889990

Звичайно, добре було б мати можливість замінити деталь яка зламалася в меблях та продовжити їх повноцінну експлуатацію. В такому випадку не варто замовляти меблі зі складними механізмами закордонного виробника. Однією з важливих вимог є здатність меблів витримувати забруднення. Тому краще обирати меблі з такого матеріалу, який можна легко почистити без хімічних засобів.

Купити меблі в Івано-Франківську чи замовити їх виготовлення за індивідуальним проектом ви можете навіть не виходячи з дому. Для цього вам необхідно звернутися до продавців інтернет-магазину «Меблі для народу». Наші фахівці підберуть для вас найкращий варіант враховуючи ціну яку ви готові заплатити та особливості приміщення де будуть експлуатуватися меблі>>>