Як вибрати шафу-купе

56565677Практичну людину важко не помітити одразу. Вона завжди дивиться з оптимізмом в майбутнє. Така людина добре знає що їй потрібно, а головне, вона ніколи не економить на необхідних речах, оскільки їй добре відомо що скупий платить двічі. Людина не практична навпаки, завжди на всьому економить і це створює їй масу зайвих проблем.

Шафа-купе – дуже популярний сьогодні предмет меблів. Безумовно, річ зручна та практична. Багато людей використовує такі меблі в прихожих, спальнях та навіть великих залах. Шафу-купе можна зробити в будь-якому стилі та вписати в самий вибагливий інтерєр. Та щоб такі меблі довго радували своїх господарів зручністю, красотою та практичністю вони повинні бути виготовлені з якісних матеріалів.

Найважливішим елементом в шафі-купе є розсувний механізм, а також профіль в який вмонтовані двері. Саме вони відповідають за функціонування шафи-купе, стійкість дверей до деформації та інших пошкоджень. Тому багато поважаючих себе фірм, які виготовляють шафи-купе, приділяють якості цих елементів належну увагу. Про те є й такі що економлять на цих важливих деталях. В результаті шафа-купе набагато скоріше виходить з ладу.

Майстри інтернет-магазину «Меблі для народу» використовують розсувні системи австрійських, польських та німецьких компаній. Ми співпрацюємо з представництвами відомих в світі виробників меблевої фурнітури тому надаємо гарантію на бездоганну роботу таких механізмів 5 років. Та для наших читачів ми розкажемо на що в першу чергу слід звертати увагу при виборі шафи-купе, особливо це стосується дверей та розсувних систем для них.

565788

 

Будь-яка відома фірма дбає про захист своєї продукції від підробки. На товарах такого виробника завжди можна знайти кілька ступенів захисту. В розсувних системах відомих марок це може бути невеличкий штамп, який виробника за звичай ставлять на коліщатках, фірмова плівка та інше. Одна досить відома німецька фірма робить роликові коліщата з дуже якісної пластмаси та фарбує їх в специфічний яскраво-помаранчевий колір. Оскільки такий барвник коштує не дешево, то пропадає спокуса підробляти виріб.

 

Метал з якого виготовляють розсувні системи та профіль для шаф-купе безперечно має бути міцним та легким. Це може бути як сталь, так і алюміній. Основні вимоги до металу це товщина не менше 1,2 мм. Деякі виробники використовують профіль товщиною менше одного міліметра, що призводить до швидкого зношування виробу, деформації дверей та багатьох інших проблем. Якісний профіль виготовляється з кількох шарів металу, та це дуже важко визначити візуально. Також важливо які матеріали виробник використовує для покриття металу і скільки наноситься шарів. Адже не якісно покритий метал може з часом ржавіти і буде дуже чутливим до механічних пошкоджень.

67767777

Після нанесення кількох шарів захисного покриття на металічні частини, їх лакують та підготовлюють до нанесення фарби чи плівки. Коли ці елементи шафи-купе готові їх додатково обтягують захисною плівкою, яка повинна зніматися виключно під час монтажу. Якщо хтось вас переконує що ця плівка була та її зняли раніше, це перший сигнал, що вам хочуть продати підробку. Ця плівка повинна захищати виріб під час транспортування. Якщо її немає то метал може пошкодитися, і відполірувати його буде неможливо.

Насправді є багато способів визначити оригінальність розсувної системи чи будь-якої іншої меблевої фурнітури. Проте це важко зробити, особливо якщо людина з цим не стикається часто. Щоб не розчаруватися слід купувати продукцію відомих виробників. Тому обирайте, тільки найкращих щоб потім не жаліти >>>

купити спальню, спальня купити меблі, купити мебель каталог польських меблів кухні фото ціни, кухні фото ціна вітальня, вітальні фото кухонні меблі, кухні фото шафа купе, шафа купе ціна спальні фото ціни, купити спальню купити прихожу, купити меблі, меблі інтернет магазин
пошук
Акційні пропозиції
discount
Відгуки
guest_book
Продавець
Phone_office 0989484121
Зворотній дзвінок
obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки
vitalnya_kay

Кай

vitalnya_gres

Грес

verdi_skay

Верді

spalnya_tina

Тіна

spalnya_markos

Маркос

spalnya_katrin

Катрін

spalnya_jasmin

Жасмін

spalnya_eva

Єва

kuxnya_antonio

Антоніо

ego_skay

Его

argus_gerbor

Аргус

akona_gerbor

Акона