Українські меблі

vitalnia monako
Вироби фабрики Фенікс>>>
modyl A
Котовська меблева фабрика>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

Трохи про українські меблі

Українські меблі давно займають досить високі позиції в рейтингу світових виробників меблевої продукції. Адже у нас багата лісами країна де добре налагоджено виробництво ДСП – основного матеріалу що використовується при виробництві корпусних меблів. Крім цього, швидкими темпами налагоджується виготовлення вітчизняного МДФ, який с кожним днем стає популярнішим матеріалом для виробництва меблевих виробів.

 

Як правило, українські меблі виготовляють з дерево-стружкової плити. Та це вже давно не те шкідливе ДСП, яке використовувалося за часів СССР. Та плита хоч і була міцною, та вміст шкідливих смол в ній зашкалював. Сучасні плити українські підприємства виготовляють спільно з австрійськими, швейцарскими та німецькими партнерами, які ставлять за основу вимоги Євросоюзу. А це означає, що шкідливі фенол та формальдегід, які відповідають за міцність ДСП, замінюють на інші, не такі агресивні для людського здоровя речовини.

 

МДФ – матеріал, який за останнє десятиліття буквально перевернув уявлення меблевиків про виробництво меблевих фасадів. Міцний, надійний, легкий в обробці, стійкий до зовнішніх факторів – необійшов стороною і українські меблі. Раніше МДФ завозили з сусідньої Польщі, та багато наших фабрик швидко збагнули наскільки вигідно налагодити виробництво цього матеріалу на своїй території, і досить швидко в продажі зявилися українські МДФ фасади, які прикрашають меблі наших співвітчизників вже довший час.
Україна багата благородними породами дерев. Саме тому тут процвітає виробицтво українських меблів з масиву. Вироби деяких прикарпатських меблевиків, які самостійно оздоблюють свої витвори різьбою по дереву, відомі далеко за межами нашої держави. Саме такі українські меблі користуються найбільшим попитом серед нашої діаспори в Канаді. Вироби наших меблевиків відрізняються добротністю та досить доступною ціною, якщо, наприклад, порівнювати їх вартість з румунськими меблевими виробами з масиву дерева.

 

Крім цього, громадяни нашої країни мають змогу придбати більш бюджетний варіант меблевих виробів – це так звані шпоновані українські меблі. Іх можна купити в багатьох магазинах чи підприємствах які реалізують меблеву продукцію. Меблеві фасади покриті натуральним шпоном в великій кількості йдуть на експорт, та виробництво цього покриття в Україні налагоджено досить добре, тому його вистачає й українцям. Найбільш відомим виробником що виготовляє українські меблі покриті натуральним шпоном з цінних порід дерева є Котовська Меблева Фабрика. Меблі від цього виробника ви можете переглянути в нашому каталозі.

 

Сьогодні багато українських корпусних меблів йде на експорт в Грузію, Вірменію, Молдавію, країни Прибалтики і т.д. Це підтверджує якість продукції яку виготовляють українські фабрики. З кожним роком черги на фабриках що виготовляють українські меблі стають довшими, тому що попит на їх продукцію постійно росте. До того ж, постійно покращується якість цих виробів, хоч помало, але все ж таки покращується, і це добре видно тим людям, які кожен день складають чи монтують фабричні українські меблі. Також постійно модернізуються моделі, покращується фурнітура, удосконалюється система пакування та транспортування цих виробів.

 

Українські меблі є також непоганим варіантом економії власних коштів. При цьому зберегти свої гроші можуть як ті люди, що купують елітні українські меблі, так і ті що хочуть придбати бюджетні варіанти, оскільки ціна закордонних аналогів набагато вища. Українські фабрики пропонують своїм покупцям різні варіанти меблів – недорогі, якими можна обмеблювати квартиру призначену для здачі в оренду, або дорожчі – що можна використовувати для власного помешкання. Як ті меблі, так і інші якісні, різниця лиш в вартості матеріалів та складності виробу. Останнім часом більшість виробників українських меблів почали робити акцент на бюджетні моделі, адже вони добре розуміють, що купівельна спроможність наших громадян залишає бажати кращого.

 

Отже, які переваги ви отримаєте купуючи українські меблі

  • Плита з якої виготовлені ці вироби йде на експорт в країни європи де з неї виготовляють меблі і продають нам по більших цінах. Ви маєте можливість купити меблі в Україні з того ж самого ДСП тільки набагато дешевше.
  • МДФ зроблено на обладнані привезеному з Європи з тої ж самої сировини що й там, тільки набагато дешевше. Вирішуйте самі.
  • Більшість української фурнітури, як це не дивно звучить, нічим не поступається закордонним аналогам, якщо не брати до уваги складні механізми. Ми спеціально порівнювали завіси привезені з Франції, які коштують 7 євро з нашими українськими, вартість яких тоді була 4 гривні. Різниця, яку ми побачили була хіба що в ціні.
  • Купуючи українські меблі ви не переплачуєте за упаковку, торгову марку, митний збір, курс іноземних валют і т. п.

 

Вирішувати вам, та я раджу всім своїм клієнтам зупинити вибір на українських меблях. Тому що при такому курсі долара чи євро до гривні, вартість європейських меблів явно завишена.