Сучасні меблі – на що звертати увагу

2015-01-24 18Сучасні меблі зручні та функціональні. Багато людей старшого покоління нерозуміють що це за стінка, яка складається з трьох підвісних тумбочок та одного невеличкого пеналу. Для таких людей стінка для вітальні асоціюється з величезним «Оксамитом» або «Калиною». Проте світ давно змінився. Ми більше дивимось на Європу, яка полюбляє мінімалізм у всьому. Дизайнери працюють непокладаючи рук розробляючи нові моделі сучасних меблів. Конкуренція змушує виробників комбінувати старі ідеї, та втілювати в життя нові рішення, які перевершують найсміливіші очікування.
Сучасні меблі, якими б вони не здавалися простими, всеодно повинні бути практичними. Завіси на дверцятах повинні працювати надійно та тихо. Шухляди – висуватися повністю, щоб до них був добрий доступ та відкриватися без зайвих звуків. Якщо двері від тумбочки, шафи чи пенала дуже важкі, то на них повинно бути як мінімум чотири завіси, рівномірно розподілених. Якщо дверцята невеликі та всеодно важкі, то допустимо дві завіси, проте вони повинні бути якісними. У випадку якщо дверцята відкриваються н себе, то їх обов‘язково повинні підтримувати спеціальні обмежувачі. При цьому бажано щоб їх було по дві штуки на кожній дверці, інакше меблі довго не послужать. Якщо ж двері відкриваються вверх, то для них повинні бути передбачені фіксатори, так звані ліфти, які підтримують дверку коли вона відкрита. Їх також повинно бути по дві штуки, навіть на невеличких фасадах.

katalog Переглянути каталог сучасних меблів>>> 78787676 Замовити зворотній дзвінок>>>

65444646

 

Найчастіше виробники сучасних меблів економлять на ручках. В принципі, їх в любий час можна поміняти, та рідко хто хоче з цим возитися піля того як меблі встановлені. Бажано, щоб ручки в меблях були металічними, а не з якогось відомого тільки китайським вченим сплаву. Металічна ручка добра тим що з часом вона не втрачає кольору, та має надійну різьбу, тому її можна прикрутити болтами, а не саморізами, як в деяких виробах. До того ж на металічних ручках не так помітні якісь інші пошкодження. Таку ручку легко можна знайти в любому фурнітурному магазині Івано-Франківська, чи будь якого іншого міста, наприклад, в Епіцентрі. В той же час не деякі пластмасові ручки, якщо їх не вистачає в комплекті  чи вони просто ламаються, приходиться чекати дуже довго. Причина в тому, що їх виготовляють тільки на замовлення тої и іншої фабрики. Все це здається дрібницями, та може завдати чимало клопоту.

565565

Сучасні меблі як правило виготовляються з дорогих глянцевих матеріалів. На таких поверхнях постійно залишаються сліди, які приходиться часто  полірувати. Саме тому перед тим як зробити таку покупку варто поцікавитися якими саме засобами можна позбуватися слідів. Досить часто засіб який добре працює на меблях однієї фабрики на інших залишає розводи, або стаються ще якісь неприємності. Рекомендувати щось напевно тут неможливо. Таку інформацію можна отримати від людей в яких вже є такі меблі. Як правило, багато хто залишає відгуки про ті чи інші вироби, тому ми радимо пошукати таких людей в мережі, тому що експерименти з засобами для чищення меблів можуть закінчитися погано>>>шафа купе, шафа купе ціна спальні фото ціни, купити спальню вітальня, вітальні фото кухонні меблі, кухні фото купити спальню, спальня кухні фото ціни, кухні фото ціна купити прихожу, купити меблі, меблі інтернет магазин каталог польських меблів купити меблі, купити мебель
пошук
Акційні пропозиції
discount
Відгуки
guest_book
Продавець
Phone_office 0989484121
Зворотній дзвінок
obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки
vitalnya_kay

Кай

vitalnya_gres

Грес

verdi_skay

Верді

spalnya_tina

Тіна

spalnya_markos

Маркос

spalnya_katrin

Катрін

spalnya_jasmin

Жасмін

spalnya_eva

Єва

kuxnya_antonio

Антоніо

ego_skay

Его

argus_gerbor

Аргус

akona_gerbor

Акона