Спальня вашої мрії

676767677889Що для вас означає спальна кімната? Для когось це найзатишніше місце в оселі. Хтось перетворив цю кімнату на кабінет, де в спокійній обстановці працює над складними проектами. Нажаль для багатьох мешканців нашої великої країни своя спальня, як і власна квартира чи престижна машина, залишається недоступною. Для звичайної сім’ї, яка складається з трьох осіб, потрібна що най менше трьох кімнатна квартира, щоб одну з цих кімнат можна було перетворити на повноцінну спальню. Та якщо ви вже потрапили в число тих щасливчиків що мають можливість виділити в своєму домі кімнату для спокійного сну, відпочинку та романтики, то не нехтуйте можливістю створити спальню вашої мрії. Давайте подивимось, якою на думку наших співвітчизників повинна бути ідеальна спальня.

Найбільш розповсюджена помилка – це бажання людей оптимізувати свою спальну кімнату. Поставити там комп’ютерний стіл, книжкову шафу, дитяче ліжечко, мікрохвильову піч та інші необхідні в господарстві речі. В результаті з кімнати для сну спальня перетворюється в міні-склад поєднаний з кабінетом, дитячою та кухнею. Спальня – це найзатишніша в будинку кімната, тому не захламлюйте її. Нехай саме тут ніщо не нагадує вам про роботу, домашні проблеми і турботи. Адже у своїй спальні людина повинна відпочивати та набиратися сил, насолоджуватись спокоєм, любов’ю та сімейним щастям.

878787000

Звичайно, головний предмет в спальні – це ліжко. Сьогодні є можливість купити ліжко стандартних розмірів 160 та 180 см в ширину та 200-210 см в довжину. Також можна виготовити ліжко під замовлення будь-якого іншого розміру. Та яке б ліжко ви не вибрали, головне, щоб воно було зручним, просторим та дозволяло вам нормально виспатися. Адже такі речі як незначні нерівності матраца можуть постійно тривожити ваш сон. Тому найкращим варіантом буде ортопедичний матрац підкладений на спеціальний каркас з ламелями. Тільки на такому ліжку ви зможете відпочити повноцінно.

 

Крім ліжка в спальні просто необхідна шафа для одягу. Сьогодні в спальнях стало модним встановлювати шафу-купе виготовлену на замовлення, яка найкраще підійде під розмір та архітектурні особливості вашої кімнати. Адже коли шафа зручна та вмістима, всі речі знаходяться на своїх місцях, підтримувати порядок в оселі стає набагато легше.

876756555

Для жінки важливим елементом в спальній кімнаті є трюмо. Тому необхідно встановити його, або сучасні аналоги цього предмету в вашій спальні. Адже турбота про зовнішність справа важлива та ґрунтовна>>>кухні фото ціни, кухні фото ціна каталог польських меблів спальні фото ціни, купити спальню купити спальню, спальня купити прихожу, купити меблі, меблі інтернет магазин вітальня, вітальні фото шафа купе, шафа купе ціна купити меблі, купити мебель кухонні меблі, кухні фото
пошук
Акційні пропозиції
discount
Відгуки
guest_book
Продавець
Phone_office 0989484121
Зворотній дзвінок
obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки
vitalnya_kay

Кай

vitalnya_gres

Грес

verdi_skay

Верді

spalnya_tina

Тіна

spalnya_markos

Маркос

spalnya_katrin

Катрін

spalnya_jasmin

Жасмін

spalnya_eva

Єва

kuxnya_antonio

Антоніо

ego_skay

Его

argus_gerbor

Аргус

akona_gerbor

Акона