Плетені меблі з ротангу

765655645443Меблі з ротангу – це плетені меблеві вироби, які мають дуже давню історію. Колись подібні предмети інтер’єру прикрашали дачні будиночки заможних жителів СССР. Сьогодні плетені меблі все частіше зустрічаються в сучасних інтер’єрах, а їх виробники пропонують найрізноманітніший асортимент.

Ротанг, це довгі гілки каламуса – тропічної рослини, яку ще називають ротанговою пальмою. Місцевість де росте ця рослина – тропічна Азія. Саме там зосереджено більше трьохсот видів каламуса, основна частина яких підходить для виробництва меблів та інших виробів. Деревина ротангової пальми дуже міцна, часто росте рівномірно(однакового діаметра по всій довжині), це робить її лозу ідеальним матеріалом для плетіння меблів.

Першими в Європу ротанг завезли англійські моряки, як диковинку. Проте через деякий час знамениті крісла-гойдалки стояли на верандах майже в кожного знатного англійця. Ротанг дуже добре витримував суворий острівний клімат зі всіма його примхами. Дальше меблі з ротангу розповсюдились по всій Європі, а згодом їх почали завозити в країни СНГ.

Сьогодні асортимент виробів з ротангу не обмежується тільки кріслами-гойдалками та столиками зі скляними кришками, як було за часів Радянського Союзу. Враховуючи потреби сучасного ринку, майстри які плетуть меблі з ротангової лози, стараються постійно урізноманітнювати асортимент. В наш час з ротанга виготовляють комоди, шафи-купе, цілі спальні та гостинні, меблі для саду і т.п.

Ротанг має гарну структуру та м’який приємний колір. Тому вироби з нього, навіть ті що покриті прозорим лаком, виглядають неперевершено >>>вітальня, вітальні фото спальні фото ціни, купити спальню каталог польських меблів купити меблі, купити мебель кухні фото ціни, кухні фото ціна кухонні меблі, кухні фото купити прихожу, купити меблі, меблі інтернет магазин шафа купе, шафа купе ціна купити спальню, спальня
пошук
Акційні пропозиції
discount
Відгуки
guest_book
Продавець
Phone_office 0989484121
Зворотній дзвінок
obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки
vitalnya_kay

Кай

vitalnya_gres

Грес

verdi_skay

Верді

spalnya_tina

Тіна

spalnya_markos

Маркос

spalnya_katrin

Катрін

spalnya_jasmin

Жасмін

spalnya_eva

Єва

kuxnya_antonio

Антоніо

ego_skay

Его

argus_gerbor

Аргус

akona_gerbor

Акона