Call: 0123456789

Меблі Тернополя

spalnia alia 2
Фабрика меблів Нова >>>

Читайте про меблі Тернополя

Меблі Тернополя стали відомі українцям завдяки фабриці Нова, яка є одним з найстаріших виробників меблевої продукції. Виробник – який постійно розвивається удосконалюючи меблі Тернополя і цим забезпечує своїм виробам високі позиції на меблевому ринку. Саме тому, ми пропонуємо вам ближче познайомитися з цією фабрикою, дізнатись більше про меблі з Тернополя, щоб вам легше орієнтуватися в величезному асортименті продукції, яку сьогодні випускають на ринок меблеві компанії.

 

Виробник тернопільських меблів фабрика Нова велику увагу приділяє модернізації виробничих потужностей. Замінює обладнання та вдосконалює виробництво. Все це дає змогу виготовити меблі, які відповідають світовим стандартам. Фабрика може похвалитися великим списком відзнак та нагород, що вже є непоганим підтвердженням відмінної якості. Цей виробник активно інвестує в енергозберігаюче обладнання, що дозволяє значно знизити вартість меблів з Тернополя для кінцевого споживача.

Історія тернопільських меблів

Отже, історія меблів Тернополя , які виготовляє фабрика Нова починається в 1999 році. Саме тоді було започатковане виробництво – виробниче приміщення під цех та не більше одного десятка робітників. Найперше з чого почала ця тоді ще невеличка компанія – було виробництво модульних кухонь, які в той час вважалися рідкісним явищем. До слова, більшість фабрик робили стандартні кухонні меблі на 6 або 8 тумбочок. Такий підхід зробив тернопільські меблі досить популярними. Адже багато людей хотіли щоб їхня кухня чимось відрізнялася та виробництво меблів на замовлення тоді було не таким розвиненим. Завдяки модульним кухонним секціям від Нової можна було скомбінувати свою оригінальну кухню, чи навіть відправити на фабрику свій власний проект де спеціалісти виготовляли кухонні меблі на замовлення, а потім відправляли їх замовнику.
Вже в 200 році тернопільська фабрика побачила перспективу за новим матеріалом – це був МДФ, який тоді був переважно привозним. Спеціалісти цього підприємства розпочали виробництво власних МДФ фасадів до меблів. При цьому було встановлено обладнання, яке дозволило придавати фасадам з МДФ різну форму. В цьому ж році було запроваджене власне виробництво якісних термостійких поверхонь до кухонь. Ці кроки зробили меблі Тернополя ще більше популярними серед населення України, та навіть дозволили розпочати експорт своєї продукції за кордон.

 

В 2001 році виробник корпусних меблів Нова добудовує цех для ламінування ДСП. Це дозволило знизити якість продукції та покращити її якість, оскільки дало змогу повністю контролювати весь процес. В цьому ж році розпочалося виготовлення меблів з ДСП Е-1, чого вимагали нові європейські стандарти. ДСП Е-1 не містить шкідливих домішок та смол, якими були перенасичені меблеві вироби в Радянському Союзі.

 

Починаючи з 2002 року на всі декоративні елементи та профіля, починають виготовляти на фабриці. Освоюється нова технологія виготовлення елементів до фасадів – софтформінг. Все це робить меблі Тернополя ще більш привабливими та доступними для прихильників цієї фабрики.

 

Дві тисячі третій рік став ключовим для розвитку цього підприємства. В цьому році виробництво меблів Тернополя розпочалося в новому цеху, загальна площа якого досягла трьох з половиною тисяч квадратних метрів. Обсяг виробництва збільшився майже в три рази. Важливу роль в цьому зіграло запровадження новітньої технології нанесення зображення на МДФ панелі. Крім цього, на фабриці Нова застосовується кілька нових унікальних технологій. Найбільш значимі з них – це технологія гнутих фасадів та рідкого МДФ.

 

На сьогоднішній день асортимент меблів з Тернополя вражає. Постійно випускається більше як сто видів меблевої продукції. Меблі Тернополя – це в першу чергу якісні спальні, стильні вітальні, оригінальні кухні, зручні прихожі, добре продумані дитячі та багато інших меблевих виробів, які ви можете переглянути в нашому каталозі – жміть сюди.

Меблі Тернополя сьогодні

Сьогодні меблі Тернополя від фабрики Нова виготовляються в десятьох цехах де встановлено новітнє економне обладнання від провідних європейських виробників. Загальна площа виробництва 100 000 кв.м. На підприємстві працює майже 700 людей. Колектив цієї фабрики – це в основному молоді спеціалісти, які відрізняються сучасним поглядом на потреби населення шо до меблів, та по новому підходять до виготовлення меблевої продукції. Всі спеціалісти фабрики Нова час від часу проходять спеціальні курси, поглиблюючи свої знання в цій сфері.

 

Важливим моментом в історії цього підприємства є впровадження відділу контролю якості. Керівництво постійно працює над покращенням продукції. Також в кінці 2011 року керівництву фабрики вдалося провести сертифікований аудит, що дало змогу отримати сертифікат відповідності системи менеджменту відповідно до вимог стандарту ISO 9001 2008.

 

Меблі Тернополя представлені фабрикою Нова виготовляються в декількох стилях. Ці вироби безперечно стануть окрасою будь-якого приміщення. В асортименті цього виробника є меблі  для міських квартир, великих котеджів чи офісів. Фабрика Нова пропонує великий модельний ряд меблів для спальні, стінок у вітальню, кухонних та дитячих меблів, офісних наборів, меблів для ванної кімнати і т. п. Купуючи меблі Тернополя ви можете бути впевнені – якість вам гарантує бездоганна репутація та багаторічний досвід виробника корпусних меблів.