Меблі Світ меблів

 

 

 

Велика фабрика Світ Меблів

вітальні / кухонні меблі / прихожі / дитячі / шафи-купе /

Світ меблів – велика українська компанія, яка в 2015 році отримала відзнаку “Лідер галузі”. Продукція цієї компанії завжди відрізнялася високою якістю. Своїм девізом фабрика Світ Меблів вибрала цитату Горація, яка в перекладі на українську мову звучить – “Великий успіх складається з багатьох передбачених та продуманих дрібниць”. Як людина, що продає та збирає меблі цієї фабрики, можу впевнено сказати – ці слова не рекламний трюк, а факт, підтверджуючий ставлення керіаництва та робітників фабрики до своєї продукції. Тут дійсно все продумано до найменших дрібниць – фурнітура надійно упакована та посортована, що значно полегшує роботу збиральнику цих меблів. В фурнітурі що йде з виробами фабрики світ меблів ніколи немає такого, що наприклад, якийсь шуруп задовгий чи замалий, щось недосвердлено чи чогось невистачає./Читати дальше

Спальні світ меблів:

Вітальні світ меблів:

Кухонні меблі фабрики світ меблів:

kyxnia olia

оля мдф

kyxnia olia glanceva

оля глянц

kyxnia sandra

сандра

kyxnia parma

парма

kyxnia sona

сона

kyxnia sofia

софія

kyxnia tylpan

тюльпан

kyxnia terra

терра

kyxnia valencia

валенсія

Прихожі виробництва фабрики світ меблів:

vizit svit mebliv

візит>>>

Дитячі меблі світ меблів:

dutiaha savana

савана>>>

dutiaha teri

тері

yunior soft

юніор софт

ynior dsp

юніор дсп

Шафи-купе фабрики світ меблів:

shafa kype elegant

елегант

shafa kype montre

шафа купе монтре

shafa kype zeta

зета

 

Я давно хотів написати статтю про фабрику Світ Меблів, та якось ніяк не виходило, тому що начальство поcтійно вимагає матеріалів про ті меблі, на яких більший заробіток. Якщо дивитися з позиції власників, то продавати ці меблі їм не дуже вигідно. Тому що, заробіток невеличкий, а грошей плтрібно вкладати багато. Та якщо дивитися на ситуацію зі сторони збиральника чи продавця, то вигідніше продавати саме меблі фабрики Світ Меблів. Тому що, якість бездоганна, приємно виходити від клієнтів знаючи що все зроблено на вищому рівні. Що навіть через десять років з цими меблями все буде нормально.

Незважаючи на те, що фабрика Світ Меблів – це відносно дорогий виробник, в деякій мірі вона зробила меблі доступними для багатьох українців. В минулому році ця компанія запустила у виробництво лінійку меблів, які відносяться до класу Люкс. В інших фабрик, які тримають ціну в доларах чи євро, подібні моделі за рахунок курсу коштують дуже дорого. Та вся продукція фабртки Світ Меблів завжди відпускалася в гривнях. Відповідно і ціна на меблі, яка не привязана до інших валют завжди була нижчою.

Історія фабрики Світ Меблів

Зараз давайте, перейдемо до конкретики. Чому я, багато наших клієнтів, збиральники та продавці вважаємо що меблі фабрики Світ Меблів є одними з найкращих. Ось кілька причин:

  • Всі меблі упаковані дуже якісно, тому браку тут майже немає. Упаковки легкі, добре продумані та зручні. Їх легко носити хоч на десятий поверх. Та ці меблі запаковано так, що вони завжди поміщаються в ліфт.
  • Всі дорогі, лаковані деталі додатково упаковпні в спеціальну вакуумну плівку. Що ще більше гарантує їх цілісніть під час транспортування.
  • Вироби Світ Меблів легко збираються. Тут все розложено по полочках. Є детальна та чітка інструкція. Всі отвори просвердлені. Єдиний інмтрумент який вам потрібен для зборки цих меблів – фігурна викрутка.
  • Зборка виробів Світ Меблів полегшується тим що кожен елемент запакований в окремих ящиках. Наприклад, якщо на пачці написано комод 1/2, то це значить, що комод знаходиться в двох упаковках. Це дуже зручно, якщо покупці хочуть збирати меблі самостійно.

Фабрика Світ Меблів була заснована в далекому 2001 році. Тоді все начиналося з невеличкого приміщення та декількох працівників. Сьогодні це велике підприємство, виробничі потужності якого розташовані на площі майже 9 га. Більшість комплектуючих та фурнітури виготовлчється на фабриці. На сьогоднішній день повноцінно працюють три великі цехи.

Виробництво “Світ Меблів” розташоване в Черкаській області – с. Планка; уманського р-н. Фабрика є активним експортером меблевої продукції в такі країни: Казахстан, Грузія, Молдова, Латвія, Литва, Болгария та інші. Керівництво постійно вкладає гроші в розвиток підприємства. Постійно модернізується обладнання, проводиться навчання спеціалістів та втілюються нові технології. Саме це дає змогу компанії світ меблів завжди триматися на плаву та виготовляти якісну продукцію для українського та європейського споживача.

 

 

купити меблі, купити мебель каталог польських меблів спальні фото ціни, купити спальню кухні фото ціни, кухні фото ціна купити спальню, спальня вітальня, вітальні фото купити прихожу, купити меблі, меблі інтернет магазин кухонні меблі, кухні фото шафа купе, шафа купе ціна
пошук
Акційні пропозиції
discount
Відгуки
guest_book
Продавець
Phone_office 0989484121
Зворотній дзвінок
obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки
vitalnya_kay

Кай

vitalnya_gres

Грес

verdi_skay

Верді

spalnya_tina

Тіна

spalnya_markos

Маркос

spalnya_katrin

Катрін

spalnya_jasmin

Жасмін

spalnya_eva

Єва

kuxnya_antonio

Антоніо

ego_skay

Его

argus_gerbor

Аргус

akona_gerbor

Акона