кухні під замовлення

Виготовляємо кухні на замовлення.

меблі для народу/меблі каталог ціни

  • замовити меблі для кухні
    Кухня під замовлення виготовлена в м. Івано-Франківськ

 

Щоб дізнатися вартість кухні яка вам потрібна, заповніть будь-ласка цю форму. Ми відправимо SMS з результатом на вказаний номер телефону.

Ваш номер телефону

Метраж кухні

Тип кухні

Виберіть фасад

Ваш варіант


65656657899000

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також: 

Скільки коштує кухня під замовлення?


565656789

767889

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми виготовляємо кухні тільки з якісної ДСП, порізка та кромковка якої здійснюється на сучасному високоточному обладнанні. Плита з якої виготовляються кухні є абсолютно беспечною для здоров’я людини.

_DSC0041
МДФ фасади ми замовляємо в одного і того ж виробника вже дванадцять років. За цей час ще ніхто жодного разу не поскаржився на те що МДФ слоїться, відстає, деформується і т.п.56778888

Переважно ми використовуємо фурнітуру вітчизнянних виробників. Якщо вас по якихось причинах не влаштовують українські завіси, направляючі, інші механізми, то для виробництва вашої кухні може бути використана фурнітура провідних європейських фірм.

_DSC0059
В виробництві наших кухонь ми використовуємо термостійку столешню фірми”Kronо” в якості якої ми впевнені, та за бажанням клієнта можна виготовити столешню зі штучного каменю, товщиною 4 і більше сантиметрів.

IMG_8349OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 


545334

 


 

 Сучасні кухонні меблі

Кухня – кімната яка традиційно вважається найважливішим простором  в будинку. У нас це приміщення служить не тільки для того щоб приймати їжу, але й для душевних посиденьок, сімейних нарад та кімнатою для виховання дітей. Кухонна кімната – це нетільки епіцентр сімейного життя, але й своєрідний жіночий офіс. Невідємним елементом будь-якої кухні є  меблеві вироби. Сьогодні вони функціональні та практичні як ніколи, до того ж постійно вдосконалюються. Які ж вони сучасні кухонні меблі?/ Читати далі


Читайте також:

Кухонні меблі

Чому здуваються фасади МДФ