Call: 0123456789

Меблі Львова

Легендарні меблі  Львова

Насправді у Львові багато виробників меблів. Та на вітрині нашого магазину ви знайдете меблі Львова представлені двома найбільшими в Україні фабриками – Мебель Сервіс та Сокме. Дві ці величезні меблеві фабрики розташовані не в самому Місті Лева, а в області. Проте саме їх вироби по простому називають – меблі Львова. Саме ці виробники забезпечують меблями не тільки значну частину України, але й країни СНГ. Багато львівських меблів експортується в Європу. Незаперечна перевага цих виробників – великий вибір доступних меблів. Спеціалісти  фабрик постійно вивчають ринок, впроваджують нові стандарти та технології виробництва. Радує також те, що з року в рік якість меблів Львова тільки покращується. Кожна з цих фабрик має свої унікальні моделі, які ви можете переглянути після того як перейдете в каталог того чи іншого виробника. Для цього вам лише необхідно клацнути мишкою на необхідну картинку.

 

Fabruka mebel servis
Мебель сервіс. Перейти в каталог>>>
mebleva fabruka sokme
Сокме. Переглянути всі вироби>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Трохи більше про меблі зі Львова

Меблі Львова – так по простому в народі називають продукцію меблевих фабрик Мебель-Сервіс, Сокме та Явір. Насправді у Львові та на його околицях розташовано багато меблевих підприємств, але вони не такі відомі, як ті, про які згадувалося вище. Меблева галузь на Львівщині розвинена досить добре, оскільки ця область межує з Європейським Союзом, де наші меблеві підприємства закуповують новітнє обладнання, а також реалізують свою продукцію. Та це лише одна з причин чому меблі Львова настільки популярні.

 

Інша причина, яка дозволяє Львівським виробникам меблів витримувати конкуренцію це те, що Лівів та область межує з Прикарпаттям, яке славиться виробництвом дерево-стружкових плит. Таке розташування дозволяє без великих економічних затрат отримувати ДСП – основний матеріал що використовується для виготовлення корпусних меблів. Саме вигідне географічне розташування цієї області дозволяє зробити меблі Львова доступними для багатьох українців.

 

Меблі Львова – це лише загальна назва. Насправді у самому місті Лева немає великої меблевої фабрики, за винятком підприємства Явір. Одне з найбільших виробництв корпусних та мяких меблів ТзОВ Мебель-Сервіс, яке розвивається шаленими темпами, розташоване в місті Радехів, що належить до районних центрів Львівщини. Інша велика фабрика, яка виготовляє корпусні меблі знаходиться в смт. Жвирка,Сокальського р-н, Львівської області. Те де б не були розташовані ці виробники, в народі їхню продукцію завжди будуть називати меблями Львова.

 

Продукцію львівських меблевих фабрик добре знають за кордоном, адже ці підприємства постійно нарощують обєми експорту. Меблі Львова відомі в Казахстані, Білорусії, Росії, Грузії, країнах Балтики та в інших державах. Виготовлені на сучасному європейському обладнані з сировини яка відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам Євросоюзу, ці меблеві вироби впевнено тримають немалу долю на світових ринках.

 

Ситуація на світовому ринку меблів досить напружена. Постійно зростає конкуренція, зявляються і пропадають виробники меблів. Щоб триматися на плаву львівські фабрики постійно мусять йти в ногу з часом. Залучати молодих спеціалістів, які по новому дивляться на сучасні меблі. Щоб бути конкурентноспроможними сьогодні мало робити просто гарні меблі, вони повинні бути ще й якісними та практичними. Саме такими і є меблі Львова. Міцна українська плита та якісна сучасна фурнітура дозволяють довгий час використовувати ці вироби за призначенням.
Деякі користувачі стверджують що меблі Львова не дуже якісні. Та це не так. Сьогоднішня ДСП по міцності поступається тим плитам що використовувались за часів Радянського Союзу. Але якщо порівнювати загальну картину, то спальні, стінки, кухні, дитячі та інші меблі львівських виробників нічим не гірші за ті що привозять з за кордону. При цьому в них є один незаперечний плюс – такі вироби для нас дешевші.

 

Неможливо заперечити факт що на виробництві бувають збої. Те саме можна сказати і про меблі Львова. Адже на фабриках працюють живі люди, незавжди все встигається, тому в деяких партіях можуть бути незначні недоробки. Для досвідченого майстра це не буде якоюсь проблемою, він легко виправить те, що недогледіли на фабриці. Та це може стати проблемою для тих хто збирає меблі самостійно, перший чи другий раз в житті.

 

Зборка меблів, будь-яких, наших чи європейських, вимагає від людини досвіду та певних знань. Це вже давно професія, і не кожен хто має шуруповерт та набір викруток може називати себе збиральником меблів. Професійні збиральники знають специфіку роботи тої чи іншої фабрики, вони вже відчувають де можна прикласти зусилья, а де необхідно бути особливо акуратним. Це тільки зі сторони у них все так швидко, просто та гарно получається, але за цією майстерністю стоїть величезний досвід. Тому незалежно від того, які вироби ви придбали, меблі Львова чи Мюнхена – довірте їх зборку професіоналам.