Call: 0989484121,

Меблі Івано-Франківська

fabruka muro mark
Переглянути вироби фабрики Миро Марк >>>

Трохи більше про меблі з Івано-Франківська

Нажаль багате лісами Прикарпаття може похвалитися тільки одним виробником, який виготовляє меблі в великих масштабах. Це фабрика корпусних меблів МироМарк, яка розташована на Франківщині. Саме цій фабриці вдалося прославити меблі Іфано-Франківська не тільки в Україні. Продукцію цього виробника добре знають в країнах СНГ та Європи. Натиснувши на посилання яке розміщене під фотографією ви перейдете в світ меблів з Івано-Франківська. Ви опинитесь в світі розкішних спалень, стильних молодіжних чи класичних модульних віталень, багатофункціональних дитячих кімнат та просто неперевершених меблів для передпокою. Щиро надіємося, що меблі Івано-Франківська сподобаються вам. Нагадуємо, ви можете придбати свій стильний, вишуканий комплект меблів МироМарк в нашому інтернет-магазині за досить привабливою ціною від виробника.

Історія фабрики Миро Марк що на Франківщині

Отже, на нашому сайті меблі Івано-Франківська представлені фабрикою Миро Марк. Це виробник, який спеціалізується на виготовлені корпусних меблів аналогів яким в Україні майже немає. Завдяки використанню надсучасних технологій від європейських партнерів цій компанії вдалося представити на ринку продукцію з оптимальним співвідношенням ціна=якість.

 

Історія цієї фабрики починається в 1995 році. З самого початку це невелике тоді підприємство спеціалізувалося на виготовлені елітної фурнітури та декоративних оздоблювальних елементів. Та дякуючи наполегливій праці всього колективу постійному освоєнні нових технологій, це виробництво згодом переросло в досить велике підприємство, яке до того ж постійно розвивається. Сьогодні меблі Івано-Франківська від Миро-Марк відомі далеко за межами Прикарпаття.
Сьогодні це компанія з величезними виробничими площами – майже 9000 кв.м де працюють висококваліфіковані на найсучаснішому в Україні обладнанню. Компанія Миро Марк являється однією з перших українських меблевих фабрик, яка освоїла тонкощі технологій вигинання МДФ деталей та фарбування їх зносостійким та безпечним для здоровя поліуретановими фарбами.

 

Для покриття меблевих фасадів спеціалісти використовують якісне лакофарбове покриття.ю яке наноситься під дією ультрафіолетових променів. ця новітня технологія робить меблеві фасади ще більше стійкими до зношування та негативного впливу зовнішніх факторів. Крім того, інженери фабрики одними з перших освоїли технологію нанесення на фасади шовкографічних мультиколірних зображень.

 

Новітні високоточні технології та обладнання, якими може похвастатись фабрика Миро Марк що представляє меблі Івано-Франківська, це далеко не всі заслуги виробника. Своїм успіхом це виробництво завдячує постійній роботі над тим, щоб зробити свої вироби доступними для кінцевого споживача, забезпечивши йому обгрунтовану ринкову ціну, стабільний сервіс та надійну гарантію. Саме тому що компанія постійно робила ставку на доступність своїх виробів для кінцевих споживачів, Миро Марк зміг завоювати чималий авторитет серед українців і сьогодні ця назва є гарантією бездоганної якості.

 

Дуже швидко розробники меблів в компанії  Миро Марк збагнули що для їхніх виробів найважливішим є фурнітура. В той час коли інші виробники в гонитві за прибутками ховали дешеву фурнітуру за розкішними фасадами, ця компанія навпаки, зосередилася на поставці якісних завіс, направляючих, метизної продукції та інших елементів з Європи. Якими б дорогими не були двері до шафи вони не будуть нормально відкриватися на неякісних завісах, шухляди не будуть повноцінно функціонувати на дешевих направляючих. Те саме можна сказати про матрац, який відкривається на тяжких металічних механізмах, що збільшують навантаження не лише на корпус ліжка, але й на руки користувача. Саме тому при виробництві меблів фабрика використовує якісні європейські завіси, підшипникові телескопічні напрвляючі та легкі газові амортизатори замість механічних підйомників матрацу.

 

Крім цього, значно покращилася система зборки корпусних меблів. Виробник повністю выдказався від системи кріплення з допомогою конфірматів замінивши їх більш практичною технологією мініфіксів, яку використовують італійські виробники меблів. Така система покращує естетичний вигляд вигляд меблів, оскільки зовні не видно ніяких шляпок від стяжок чи інших шурупів. Використання мініфіксів дає змогу багато раз збирати та розбирати меблі не пошкодивши основних деталей.

 

Вже пройшли ті часи коли меблі Івано-Франківська, які виготовляла місцева фабрика  та комбінат були одними з найкращих в Радянському Союзі. Сьогодні ці підприємства взагалі не працюють. Про те жителі мальовничого міста на Прикарпатті все одно мають змогу придбати на своїй території якісні меблі українського виробництва, які нічим не поступаються закордонним аналогам.