Меблі Білої Церкви

 

spalnia orfey
Меблі білоцерківської фабрики(БМФ)>>>
fabruka modern
Меблі фабрики Модерн>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Трохи про меблі з Білої церкви

На Прикарпатті ці вироби називають білоцерківськими меблями. Найчастіше під цим словосполученням мають на увазі продукцію фабрики БМФ. Насправді ж меблі Білої Церкви це продукція не тільки одного виробника. Про те компанія УКР ЮГ БМФ є незаперечним лідером в регіоні, тому, давайте, поговоримо саме про ці меблі.

 

Саме такі меблі з Білої Церкви зявилися на ринку України одними з перших. Як раз фабриці БМФ і належать українські варіанти моделей легендарних стінок Атос та Вікторія, спалень – Соня чи Кім, кухонь – Оля та Агата. В івано-Франківську ці меблі зявилися навіть скоріше ніж тернопільські..

 

Компанія БМФ займається виготовленням корпусних меблів вже більше 20 років. За цей час вона виросла з маленького підприємства до величезної фабрики, яка дає роботу багатьом нашим співвітчизникам. На цій фабриці працюють висококваліфіковані дизайнери, менеджери, майстри, комплектувальники, та багато інших працівників. Ця велика команда постійно покращує якість своєї продукції та намагається зробити меблі Білої Церкви відомими у всьому світі. На даний час виробник вже має свої представництва в Білорусії, Грузії, Казахстані та в багатьох областях нашої країни.
Меблі Білої Церкви завжди відрізнялися якісною плитою, а це основа від якої повністю залежить функціонал та срок служби меблевих виробів. Останнім часом цей виробник значно модернізував свої вироби замінивши фурнітуру на більш сучасну, покращивши якість упаковки та збільшивши модельний ряд.

 

Також вироби, які виготовляє ця фабрика виділялися добротною фурнітурою. Наприклад, меблі Білої Церкви з самого початку комплектуються міцними завісами 35 мм в діаметрі, які БМФ виготовляє сама. Я можу стверджувати це не тільки як продавець, а ле й як споживач. Оскільки в моїх батьків вже десять років стоїть стінка Мона від БМФ і вона ще в досить хорошому стані, головне – ні одна дверка не провисла.

 

Останнім часом майже у всіх моделях меблів з Білої Церкви від УКР ЮГ використовуються сучасні направляючі для шухлядок. Всі ручки зі сплаву, дерева чи пластмаси змінені на металеві. Крім цього, значно покращилась система кріплення скла та дзеркал. Труба під вішаки для одягу стала набагато міцнішою, а задня стінка ДВП тепер йде під колір виробу.

 

Що стосується модельного ряду меблів Білої Церкви від БМФ, то зараз зявилося багато нових моделей, які нам ще недоводилося збирати. Та судячи з відгуків користувачів інтернету, які вже встигли їх придбати – це досить якісні та практичні вироби.

 

Компанія БМФ випускає на ринок досить великий асортимент своєї продукції намагаючись задовольнити потреби всіх слоїв населення. А саме:

 

  • Бюджетні меблі – це спальні Кім чи Соня. Стінки в зал – Атос та варіації Вікторії. Кухні Аліна та Агата.
  • Меблі МДФ – спальні Антоніна, Екстаза, Глорія та Софія. Стінки – Франек, Юріїв та інші. Кухні Оля та Корона.
  • Класичні меблі – спальна система Росава та Роксолана. Стінки – Марк, Респект та Віктор. Кухні – Оля Люкс чи Лідія. Прихожа Романтика та інші.
  • Сучасні меблі модерн – спальні Верона ЮГ, Корвет, Ліра ЮГ. Стінки – Спектр, Корвет. Кухні – імпульс, галактика, жемчужина.

 

Це далеко на всі меблі Білої Церкви що виготовляє компанія УКР ЮГ. На нашому сайті ви знайдете сторінку де зібрані всі моделі цього виробника. Перейшовши за посиланням ви зможете вибрати для себе саме ті меблі, які найбільш гармонійно впишуться в дизайн вашої оселі.

 

Меблі з Білої Церкви БМФ – це сьогодні досить непоганий варіант. Незважаючи на помірні  демократичні ціни, вони досить якісні, а по функціоналу нічим не гірші від дорогих європейських аналогів. Своїм клієнтам я раджу непереплачувати, а зупинити вибір на саме цих меблевих виробах.

 

Наші клієнти найбільш відзиваються про такі набори:

  • Спальні – Глорія, Верона ЮГ, Софія
  • Дитячі – Юніор та Еколь
  • Кухні – Оля, Галактика.