Львівські меблі

7676767676Меблеві вироби львівських фабрик користуються популярністю не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Причиною цього може бути тільки одне – доступна ціна та хороша якість. Насправді у Львові та області успішно функціонує багато меблевих фабрик, але прославили львівські меблі лиш дві з них – „СОКМЕ” та „Мебель-Сервіс”.

 

ТзОВ „Мебель-Сервіс” було засноване в 1998 році. Спочатку це було невелике виробництво, яке знаходилося в селі Гоголів, Радехівського р-н, на Львівщині. Незважаючи на досить важкий старт, адже підприємство відразу поставило собі складні задачі, сьогодні це велика фабрика, яка досить впевнено почуває себе на меблевому ринку України. Дякуючи компанії „Мебель-Сервіс”, таке поняття як „львівські меблі” з’явилося в Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Рівному, Києві та інших містах нашої країни.

 

katalog Переглянути каталог львівських меблів>>> 78787676Замовити зворотній дзвінок>>>

Велику роль в шаленій популярності львівських меблів також зіграла інша відома в Україні та далеко за її межами фабрика „СОКМЕ”. Сьогодні це велике виробництво корпусних меблів, яке впевнено тримається на меблевому ринку вже 13 років. Його потужності розташовані в селі Жвирка, Сокальського р-н, Львівської області. Саме тому в деяких західних регіонах вироби цієї фабрики називають „сокальскими меблями”.

StilKerivnika5454546

 

Незважаючи на те, що львівськими меблями можна назвати продукцію будь-якої меблевої фабрики, яка розташована у Львові чи області, найчастіше під цим висловом маються на увазі вироби „Мебель-Сервіс” та „СОКМЕ”. Дякуючи цим виробникам меблі українського виробництва користуються попитом  в таких країнах як: Латвія, Росія, Молдова, Казахстан та ін. Тож нам залишається тільки побажати „львівським меблям” розвиватися та нарощувати своє виробництво, щоб в майбутньому скласти гідну конкуренцію виробникам меблів на теренах Європейського Союзу>>>купити спальню, спальня шафа купе, шафа купе ціна каталог польських меблів купити меблі, купити мебель кухонні меблі, кухні фото купити прихожу, купити меблі, меблі інтернет магазин вітальня, вітальні фото спальні фото ціни, купити спальню кухні фото ціни, кухні фото ціна
пошук
Акційні пропозиції
discount
Відгуки
guest_book
Продавець
Phone_office 0989484121
Зворотній дзвінок
obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки
vitalnya_kay

Кай

vitalnya_gres

Грес

verdi_skay

Верді

spalnya_tina

Тіна

spalnya_markos

Маркос

spalnya_katrin

Катрін

spalnya_jasmin

Жасмін

spalnya_eva

Єва

kuxnya_antonio

Антоніо

ego_skay

Его

argus_gerbor

Аргус

akona_gerbor

Акона