Сучасні кухонні меблі

6778900---Кухня – кімната яка традиційно вважається найважливішим простором  в будинку. У нас це приміщення служить не тільки для того щоб приймати їжу, але й для душевних посиденьок, сімейних нарад та кімнатою для виховання дітей. Кухонна кімната – це нетільки епіцентр сімейного життя, але й своєрідний жіночий офіс. Невідємним елементом будь-якої кухні є  меблеві вироби. Сьогодні вони функціональні та практичні як ніколи, до того ж постійно вдосконалюються. Які ж вони сучасні кухонні меблі?

Жоден елемент в атмосфері затишного будинку не відрізняється такою складною функціональністю та та технічною складністю як сучасні кухонні меблі. Це така собі сукупність меблів, вбудованої техніки, електричних приладів, які значно полегшують життя, та інших речей, що підкреслюють смак господарів.
Завдання фахівців, які проектують та виготовляють сучасні кухонні меблі, створити таку кухню, щоб кожен модуль не тільки економив простір, але й як найкраще відповідав вимогам мешканців будинку чи квартири.

katalog Переглянути каталог кухонних меблів>>> 78787676 Замовити зворотній дзвінок>>>

Сьогодні можна виготовити  кухню на будь-який смак. До тогож замовники сучасних кухонних меблів мають з чого вибрати. Корпус кухонних меблів сьогодні традиційно виготовляється ЛДСП – ламінованої дерево-стружкової плити. Ця плита може бути найрізноманітніших кольорів та відтінків чи фактур. ДСП буває матовим, або глянцевим. Для виготовлення фасадів сьогодні існує дуже багато матеріалів. Найбільш популярні це – МДФ, який теж буває глянцевим та матовим. МДФ може бути плівковим та фарбованим, останній стає популярнішим та доступнішим з кожним роком. Ще одним популярним матеріалом для виготовлення кухонних фасадів сьогодні є масив цінних порід дерева. Такий варіант рідко використовується при виготовленні сучасних кухонних меблів, він більше підходить для кухонь виконаних в класичному стилі.

565656789

Більш бюджетним варіантом може стати сучасна технологія виготовлення фабричних модульних меблів. Такі меблі набагато дешевші від кухонь виготовлених на замовлення, та при розумному дизайнерському підході, який доречі пропонує інтернет-магазин «Меблі для народу», фабричну кухню важко буде відрізнити від тої що виготовлена під замовлення. Справа в тому, що ДСП з якого виготовляють корпусні кухонні меблі на замовлення, зовсім не відрізняється якістю від того, який використовують фабрики. Різниця може бути лише в якості фасадів та фурнітури, та в більшості випадків вона не така суттєва.

56545454544334342

В будь-якому випадку перед тим як замовити кухню від фабричного виробника, чи замовити сучасні кухонні меблі дайте собі відповідь не наступні питання:

Скільки членів вашої сім’ї можуть готувати на кухні їжу одночасно?

Де зазвичай граються діти коли ви готуєте? В кімнаті, чи вони завжди біля вас?

Які події найчастіше відбуваються на вашій кухні – застілля, душевні бесіди, прання, перегляд телевізора, робота за ноутбуком і т. п?

В якому кольорі повинні бути ваші кухонні меблі. Колір кухні залежить від величини приміщення, кольорів та відтінків стін та підлогового покриття. Потрібно зважати на кольорні вподобання кожного члена сім’ї, адже декого можуть дратувати холодні чіткі кольори, а інші навпаки некомфортно себе почуватимуть при яскравому забарвленні кухні.

купити спальню, спальня каталог польських меблів купити меблі, купити мебель спальні фото ціни, купити спальню вітальня, вітальні фото кухні фото ціни, кухні фото ціна купити прихожу, купити меблі, меблі інтернет магазин шафа купе, шафа купе ціна кухонні меблі, кухні фото
пошук
Акційні пропозиції
discount
Відгуки
guest_book
Продавець
Phone_office 0989484121
Зворотній дзвінок
obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки
vitalnya_kay

Кай

vitalnya_gres

Грес

verdi_skay

Верді

spalnya_tina

Тіна

spalnya_markos

Маркос

spalnya_katrin

Катрін

spalnya_jasmin

Жасмін

spalnya_eva

Єва

kuxnya_antonio

Антоніо

ego_skay

Его

argus_gerbor

Аргус

akona_gerbor

Акона