Скільки коштує кухня під замовлення?

6565555Зовсім недавно до нас звернулася жителька села Горохолино Богородчанського району за консультацією на рахунок кухні під замовлення. Перед тим жінка побачила рекламний буклет іншої фірми де була вказана ціна за погонний метр кухні під замовлення. Помірявши метраж своєї кухні, вона вирішила звернутися в цю фірму, оскільки по її підрахунках ціна виходила зовсім непоганою, в крайньому разі її влаштовувала. Та коли представники фірми порахували остаточну вартість виробу, то сума вийшла набагато більшою. В результаті ця жінка була дуже розчарована і в неї склалося враження, що її обманюють. Насправді все не так і ми спробуємо пояснити це в нашій публікації.

 

Від чого залежить ціна кухні під замовлення? Що означає цей загадковий погонний метр і наскільки він відповідає ціні, яку за нього просять? Давайте спробуємо розібратися.

 

При покупці готових фабричних меблів, ви завжди знаєте їх вартість, тому що на кожну модель є фіксована ціна. А от кухня під замовлення вимагає іншого підходу, тут все набагато важче, тому що вона складається з елементів які мають різну вартість.

6656756

 

Продавці використовують вислів „Погонний метр”, щоб хоч якось зорієнтувати покупця. При цьому більшість продавців називають базову найнижчу ціну. Коли вже справа доходить до заказу, то відбувається більш ретельний підрахунок, ціна зростає, і настає розчарування. Тому що розраховували на одну суму, а вийшла зовсім інша. Чому ж так відбувається?

 

Давайте розглянемо що впливає на вартість кухні під замовлення:

 

  1. Матеріал.

–          З якого ДСП виготовлений корпус(виробник, товщина, колір).

–          Який матеріал використовується для виробництва фасадів(пластик, плівка, фарба, масив).

–          В порядку зростання(ДСП – Плівка – Пластик – Патина – Фарба – Дерево).

–          Вартість стільниці(виробник, товщина 28 або 38 мм, колір, структура).

 

  1. Кількість секцій.

Чим більше секцій, тим вища ціна. Приміром, одна секція шириною 1 метр буде коштувати дешевше ніж дві секції по 0.5 метра.

  1. Наповнення секцій.

Наприклад, шафа з полицею в середині дешевша ніж така сама з шухлядами. Радіусні двері дешевші ніж звичайні. В свою чергу тумба з шухлядами в якій використані самодотягуючі направляючі, буде коштувати дорожче ніж аналогічна без подібних механізмів. Горизонтальні секції, які відкриваються вверх будуть коштувати дорожче ніж такі самі з розпашними дверцятами.

 

Так само вартість кухні значно зросте якщо укомплектувати її елементами декору. До них відносяться – карнізи, балюстради, пілястри і т.п.

4. Вітрини.

Секція дверки якої зі склом називається вітриною і коштує дорожче ніж тумба з „глухими” дверцятами.  Вітражне скло дорожче ніж матове, прозоре, навпаки дешевше.

5.Нестандартні розміри кухні під замовлення.

Секції виконані в нестандартному розмірі обійдутся дорожче, але дозволять ефективно використовувати простір.

6. Фурнітура та механізми.

76555644

Важливо яка фурнітура використовується при виготовлені кухні під замовлення. Шухляди на роликових направляючих найдешевші, трохи дорожчі телескопічні аналоги. Можна укомплектувати шухляди метабоксами – з металевими боками та дном ДСП. Більш дорогими будуть направляючі з самодотягуючими механізмами, наприклад, безшумна фурнітура фірми Blum. Більше доведется заплатити за такі зручні в побуті механізми як Авентос(механізм піднімає двоє дверей в гору), карго(механізм для пляшок) та інші пристосування що дозволяють використовувати наявний простір.

 

 

Так само на вартість кухні під замовлення впливають ручки. Можна поставити їх по 20 гривень за штуку, аба по 200. Різницю рахуйте самі.

87776687

Вартість будь якої кухні можна збільшити або зменшити, змінивши щось з вище перерахованого. На одному і тому ж погонному метрі можна розмістити різні за вртістю тумбочки, від цього залежить скільки буде коштувати кухня під замовлення>>>

Дізнатись вартість кухні під замовлення>>>каталог польських меблів шафа купе, шафа купе ціна кухонні меблі, кухні фото кухні фото ціни, кухні фото ціна купити меблі, купити мебель вітальня, вітальні фото купити прихожу, купити меблі, меблі інтернет магазин купити спальню, спальня спальні фото ціни, купити спальню
пошук
Акційні пропозиції
discount
Відгуки
guest_book
Продавець
Phone_office 0989484121
Зворотній дзвінок
obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки
vitalnya_kay

Кай

vitalnya_gres

Грес

verdi_skay

Верді

spalnya_tina

Тіна

spalnya_markos

Маркос

spalnya_katrin

Катрін

spalnya_jasmin

Жасмін

spalnya_eva

Єва

kuxnya_antonio

Антоніо

ego_skay

Его

argus_gerbor

Аргус

akona_gerbor

Акона