Які меблі вам підходять

Який колір меблів вибрати? Таке питання хвилює багатьох покупців. Колись з цим було простіше. Наприклад, купити меблі в Івано-Франківську можна було тільки в двох варіантах кольорів – світлі, або темні. Адже місцева меблева фабрика в якої практично не було конкурентів, особливо не спішила здивувати своїх клієнтів новим дизайном чи різноманітністю відтінків продукції. Сьогодні «Івано-Франківська Меблева Фабрика» вже не працює. Проте більше сотні дрібних місцевих підприємств виготовляють меблі чи реалізують продукцію інших вітчизняних та європейських фабрик. Вибір моделей, кольорів, оздоблювальних матеріалів теперішньої меблевої продукції такий великий, що більшість покупців часто губляться намагаючись підібрати меблі для своїх потреб.

7676799

Найчастіше лицьову поверхню корпусних меблів покривають різноманітними синтетичними плівками, шпоном чи іншими деревоподібними матеріалами. Стрімко зростає кількість сучасних оздоблювальних матеріалів для виробництва меблів, кольори яких відрізняються від традиційних відтінків натуральної деревини. До них можна віднести меблеві фасади та інші декоративні елементи виготовлені з фарбованого МДФ, декоративного скла, алюмінію, реконструйованого шпону та інших новітніх матеріалів.

  • Трохи про українські меблі(жміть)

Сучасні технології дозволять виготовляти найрізноманітніші поверхні для виробництва корпусних меблів. Та за ступенем блиску їх можна розділити на такі категорії: матові, напівматові, глянцеві та напівглянцеві. На це потрібно звертати найбільше уваги при виборі меблів. Якщо ваші меблі стоятимуть в просторій кімнаті де багато денного світла, то глянцева поверхня яскравого кольору буде створювати додаткове навантаження на очі дратуючи своїми відблисками, і навпаки, матові однотонні меблі в невеликому приміщенні будуть створювати нагнітаючу обстановку.

6800---

 

В великій кімнаті, просторому холі чи передпокої доречними будуть контрастні кольори. Наприклад світла стеля, стіни, частина підлоги та темні меблі і двері. У невеликих приміщеннях бажано використовувати світлі кольори, які візуально збільшуватимуть простір. В невеличкому передпокої добре дивитимуться меблі з натурального світлого дерева чи матеріалів які його імітують. Та якщо сюди добавити велике дзеркало на весь людський ріст, то ілюзія розширення простору буде ще більша. Використовувати контрастні кольори з чітко вираженою крупною текстурою в даному випадку недоцільно, оскільки меблі виглядатимуть громіздкими.

01054544

За допомогою кольору можна візуально полегшити чи навпаки навантажити конструкцію. Також можна виділити горизонтальні, вертикальні чи фронтальні поверхні меблів. Саме тому досить часто при виготовлені шафи-купе, каркас, який несе основне навантаження, роблять темнішим, а фасад навпаки – світлого кольору.

При проектуванні меблів на замовлення можна комбінувати різні варіанти кольорів та відтінків. Це залежить від смаку господарів та задач які будуть виконувати меблеві вироби. Та при виготовленні шафи-купе чи кухні на замовлення, начинку варто зробити світліших, спокійних відтінків, а торці підкреслити кромкою чистого насиченого кольору. Якщо меблі будуть використовуватися в приміщеннях добре освітлених природнім світлом, то можна використовувати холодні гами кольорів, а в кімнатах які відчувають нестачу сонячного світла краще будуть дивитися меблі теплих відтінків>>>

купити меблі, купити мебель купити прихожу, купити меблі, меблі інтернет магазин каталог польських меблів купити спальню, спальня спальні фото ціни, купити спальню кухонні меблі, кухні фото вітальня, вітальні фото кухні фото ціни, кухні фото ціна шафа купе, шафа купе ціна
пошук
Акційні пропозиції
discount
Відгуки
guest_book
Продавець
Phone_office 0989484121
Зворотній дзвінок
obzv

Ваш номер телефону

Останні розробки
vitalnya_kay

Кай

vitalnya_gres

Грес

verdi_skay

Верді

spalnya_tina

Тіна

spalnya_markos

Маркос

spalnya_katrin

Катрін

spalnya_jasmin

Жасмін

spalnya_eva

Єва

kuxnya_antonio

Антоніо

ego_skay

Его

argus_gerbor

Аргус

akona_gerbor

Акона