Дитячі кімнати

Дитячі кімнати. Фото дитячих меблів. Купити дитячу в інтернет магазині.


valensiya

валенсія

валенсія Нова дитяча кімната з системи Валенсія...
0 грн
dutyha_multi_feya

Мульті фея

Мульті фея Дитяча кімната Мульті Фея. Виготовлена фабрикою Світ Меблів. Де...
0 грн
dutyha multi dtlfin

Мульті дельфіни

Мульті дельфіни Нова дитяча кімната ДСП з фотодруком. Детальніше за номеро...
0 грн
dutyaha_multi_mishki

Мульті мішкі

Мульті мішкі Дитяча Мульті з медведиками від фабрики Світ меблів. Деталі з...
0 грн
dutyaha_multi_alfavit

Мульті алфавіт

Мульті алфавіт Нова дитяча кімната виготовлена з ДСП від фабрики Світ Мебл...
0 грн
dutyaha multi gonki

Мульті гонки

Мульті гонки Новинка. Дитяча мульті з зображенням машин. Детальніше - 0989...
0 грн
7676668

 

Дитячі кімнати. Купити дитячу. Дитячі меблі

 

Шановні відвідувачі інтернет-магазину. Ви знаходитесь на сторінці де представлені дитячі кімнати. Пропонуємо вам переглянути фото дитячих меблів. У нас ви можете купити дитячу виробництва провідних українських фабрик. Дитячі меблі потребують особливого підходу при виборі. Саме тому ми зібрали колекцію дитячих кімнат які є практичними, функціональними та абсолютно безпечними для ваших дітей.

 

Ось кілька порад стосовно дитячих меблів. Перед тим як купити дитячу звертайте увагу на репутацію фабрики чи підприємства які їх виготовляють. В дитячих меблях важливо щоб всі торці були повністю оброблені кромкою, або закривалися ДВП. Перед тим як купити дитячу звертайте увагу з якого ДСП виготовлений її корпус. Найкращий варіант для виготовлення дитячих меблів є ДСП з маркуванням Е-1 – дозволене для використання при виготовлені меблевих виробів для дітей в країнах Євросоюзу.

Меблі дитячі

Найбільший вибір меблів для дитячої кімнати пропонують фабрики: Мебель-Сервіс, Сокме, а також компанія Гербор Холдинг. Інші українські виробники також пропонують різноманітні моделі дитячих меблів. На Україні немає фабрики яка виготовляла би суто дитячі кімнати та всі виробники з якими ми співпрацюємо по особливому підходять до цієї категорії меблів. Адже діти це наше майбутнє. Колись вони стануть новим клієнтами цих фабрик. Тому останні зацікавлені щоб діти росли здоровими та добре розвивалися. Саме з таким розрахунком створені дитячі кімнати представлені на нашому сайті.

Деякі виробники меблів пропонують модульні дитячі кімнати. Що в цьому доброго? Найперше те, що можна докуповувати окремі модулі по мірі того, як дитина дорослішатиме. Наприклад, сьогодні найбільша необхідність є в ліжечку і ви можете придбати його окремо від набору. Коли дитина почне підростати можна докупити модний стелаж для іграшок з того ж набору дитячих меблів що й ліжко. Пізніше, коли ваш малюк почне ходити в садочок, можна буде придбати в дитячу кімнату пенал, а далі столик для навчання, шафу і т.п.

 

Купуючи дитячі меблі, пам’ятайте, дитині потрібен простір. Саме тому якщо не дозволяють розміри краще придбати найнеобхідніші елементи системи ніж громіздку дитячу стінку. Зверніть увагу, ви завжди зможете звернутися до продавців-консультантів та отримати достовірну та вичерпну інформацію на рахунок дитячих меблів. Тому що наші покупці приходять до нас як клієнти тільки перший раз, а другий і всі наступні, як наші друзі.